Samsung Gear S3 ja Gear Sport saavad Bixby tuge

Seda Samsungi nutikellad mudel Käik S3 (2016) ja Spordivarustus (2017) said Lõuna-Koreas ja USA-s välja uued värskendused, et optimeerida nende funktsionaalsust ja ühenduvust virtuaalsete abistajatega Bixby. Eeldatakse, et värskendused jõuavad seadmetele teistele turgudele varsti.

Värskendus toob vidinale Bixby abilise, mis toimib päevakava, otsinguabina ja isegi pleierina. Uuenduste abil saavad nutikellade kasutajad küsida Bixby süsteemilt küsimusi või paluda võtta teatud toiminguid, näiteks treeningu alustamist või Spotify juhtimist. See rõivatoode toodi algselt välja koos süsteemiga S hääl, kuid Samsung sulgeb süsteemi juunis.

Täiendavate muudatuste hulka kuulub ikooni kuvamine taustal töötava rakenduse avakuval. Ühe nupuvajutusega avatakse valitud rakendus, mis tõotab aidata nii väikesel ekraanil multitegumtöötlust. Lisaks on ümber muudetud kiirpaneeli ikoonide järjekorra muudatused.

Uudised

Projekti juhitakse koostöös SoFi-ga ja sellel on rahahalduskonto

Muud loetavuse täiustused on ekraanil alati aku säästmise režiimis ja kella laadimisel. Nüüd on selles režiimis ekraani hõlpsam lugeda ja juhtida. Täiendatud on ka rakendus Taimer ja Stopper.

Lõpuks on lisatud uusi emotikone ja nutikellad peavad unerežiimi tõhusamalt ära tundma.

Samsung Gear S3 Classic ja Frontier R76 XXU2FTD4 kellade uus tarkvaraversioon, Active Gear võtab vastu R600XXU1CTD3.

Jätkub pärast reklaamimist
Allikas: XDA arendaja. (SildidTõlge) Samsung (t) Samsung Gear S3 (t) Gear S2 (t) Samsung Gear Sport (t) Gear Gear (t) Nutikell (t) Kasutatavad vidinad (t) Vidin (t) Bixby (t) Bixby Smartwatch (t) samsungi kantavad (t) nutikell samsung (t) nutikell