Samsung kaalub koroonaviiruse tõttu ümber MWC (Mobile World Congress) 2020

Samsung kaalub koroonaviiruse tõttu ümber MWC (Mobile World Congress) 2020

Allikas: SamsungInterAllikas: SamsungInter

Pärast mitut mobiilsideseadmete arendajat, nagu Ericsson, Nvidia ja ZTE, liitus Samsung grupiga ettevõtetega, kes kartsid minna MWC-le (Mobile World Congress) 2020. Nagu ka teised ettevõtted, on ta otsustanud vähendada üritusele sõitvate esindajate arvu, kuna nende töötajate risk saada Coronavirus.

Mitmed Samsungi juhid tĂĽhistasid oma reisi Barcelonasse MWC-s

Selle probleemi kohta räägitud inimeste sõnul otsustasid mõned Samsungi juhid tĂĽhistada oma reisi Hispaaniasse Barcelonasse – linna, kus ĂĽritus toimub selle kuu teises pooles (24.-27. Päev). Praegu kavatseb ettevõte endiselt osaleda konverentsil saalis asuva boksiga, kuid on siiski võimalus, et plaanid muutuvad enne kavandatud kuupäeva.

CNET-i veebisaidi andmetel on juhtkonna tasandil toimuvates partnerlustes tõenäoliselt suur peatus, mis toimub tavaliselt MWC ajal privaatsetes kohtades. Kui varem oli Samsungil kombeks mobiilseadmete sündmuse ajal turule tuua uusi nutitelefone, siis nüüd on ta otsustanud kuulutada Galaxy S-seeria seadmete turuletoomise üritusel nimega Unpacked, mis toimus USA-s mõni nädal enne MWC-d. Loodan, et ettevõte teatas homme, 11. veebruaril San Francisco linnas Galaxy S20, Galaxy Z Flip ja Galaxy Buds + turuletulekust.

Mõned ettevõtted väldivad Hiinat koroonaviiruse tõttu

Koroonaviiruse puhang on muutumas pandeemiaks, mille sümptomid näevad välja nagu kopsupõletik. Praegu on viirus mõjutanud üle 37 000 inimese maailmas ja selle haiguse tagajärjel on surnud 800 inimest. Kiire edastamine mitmesse maailma piirkonda on mõjutanud tehnoloogiatööstust, sest enamikul ettevõtetest on tehased Hiinas. Mõned ettevõtted sulgesid isegi oma tehased, kauplused ja kontorid Aasia riikides, lisaks reeglite kehtestamisele reiside piiramiseks.

Kuna MWC-üritusel on aastas keskmiselt 100 000 külastajat, ei pruugi inimeste osalemine sellel üritusel osalemiseks olla halb mõte, sest sel viisil on vähem võimalusi, et inimesed sattuvad viirustesse.

Mida arvate Samsungi ja teiste tehnoloogiaettevõtete tehtud otsustest? Jäta kommentaar allpool ja jaga meiega oma arvamust.

Allikas: Sammobile

Soovitame lugeda: