contador gratis Skip to content

Samsung kuulutas oma tooteportfelli välja CES 2017

Samsung kuulutas oma tooteportfelli välja CES 2017

Las Vegases Mandaley hotellis peetud pressikonverentsil teatas Samsung kõikidest CES 2017 uudistest.

_ Tähtsündmuste hulgas on meil uus telekanal QLED, ettevõte panustab OLED. Eeldatavasti jõuavad kõik mudelid Brasiiliasse selle aasta teises kvartalis, samuti tuleb turule uus sülearvutite rida. Nendest on meil rida Odüsseia suunatud mängijate segmendi, S50 stiil ajakohastatud ja Chromebooki klapp. Kuid see pole ainus Samsungi uudis, nagu näeme allpool.

Galaxy Note 7 ĂĽmbris

Samsung alustas konverentsi Galaxy Note 7 juhtumi käsitlemisega, mis teatas, et uurib endiselt plahvatuse põhjust. Lisaks sellele püütakse tulemusi avalikustada niipea, kui põhjus on kahtlemata leitud.

Tark telekas

Nutitelevisioonituru kasvuga, eriti suuremate mudelite eelistamise kõrval, suurendab Samsung, kellel on selles segmendis peaaegu pool Põhja-Ameerika turust, oma mudeli keskmist suurust. Uus põlvkond jõuab Q9 reas 88 tollini, tuues uusima QLED tehnoloogia. Üks Samsungi suurtest panustest on võime reprodutseerida 100% värvimahust, olenemata heledusest, see on üks OLED-tehnoloogia nõrkusi. Tabelireas Q9 kuvatakse taustvalgustus, suurendades musta ja kontrastsuse taset.

CES 2017 on just alanud, kuid QLED liin on võitnud tänavuse CES-i innovatsiooniauhinna. Lisaks tehnoloogiale endale investeerib Samsung oma mudelite kasutamisel suuri kogemusi. Selle põhjuseks on riistvara koos One Remote'iga ja tarkvara, mis esitlevad liidest telerile. Smart Hubina tuntud liides saadab nüüd oma lemmikprogrammide kohta reaalajas teateid otse nutitelefoni, isegi kui see on surnud. Lõpuks kuulutas TV Plus välja eksklusiivse rakenduse oma mudelitele, mille 4K-sisu on kohandatud HDR-ile, esialgu ainult Ameerika turule.

Tutvuge kindlasti QLEDi pere täielike uudistega selle teemaga seotud spetsiaalsetes artiklites.

Heliriba + ja H7

QLED-mudeli pildikvaliteediga tutvustamiseks kuulutas Samsung välja kaks helisĂĽsteemi: SoundBar +, HiFi heliriba koos integreeritud subwooferiga ja H7 – traadita helisĂĽsteem. Mõlemad suudavad kasutada heli kuni 32 bitti, peale selle suudavad taasesitada sagedusi kuni 35 Hz.

Märkmik

Kategooriast kõrgemale liikudes on meil olemas Samsung Chromebook Flip. Nii ARM (Plus) kui ka Intel (Pro) versioonidel on integreeritud pliiats nagu Galaxy Note. Lisaks toetavad nad nüüd Play poodi ja kõiki Androidi rakendusi.

Ultrabookside segmendis on meil Samsung Notebook 9, Brasiilias tuntud kui S50 S50. Nüüd on kaasas 7. põlvkonna Intel Core i7 protsessor (Kaby Lake) ja NVIDIA integreeritud GPU. Kaalub ainult 900 grammi.

Esiletoomine on aga Odüsseia rida, mis keskendub mängijatele. Meil on 15- ja 17-tolline mudel, mõlemal on seitsmenda põlvkonna Inteli neljatuumalised protsessorid, vastavalt GTX 1050 (15 tolli) ja GTX 1070 (17 tolli), vastavalt 16 või 32 GB, SSD esmaste ketastena (2) 17-tolliste mudelite SSD), lisaks andmete kõvaketas ja taustvalgustusega klaviatuur. Samsung teatas, et 15-tolline mudel jõuab Brasiiliasse esimesel poolel madalama hinnaga kui konkurendid. See töötab vahemikus 10 000 R $ ja Samsung on lubanud konkurentsivõimelisemat hinda.

Valge joon

Selle kategooria üks suurepärane lansseerimine on FlexWash + FlexDryer. Mõlemad koos toodetakse samas tootes kaks pesumasinat ja kaks kuivati. Suur rõdu on mõeldud teise pesumasina ja kuivati ​​paigaldamiseks vastavalt iga väiksema riiete jaoks. Nad töötavad eraldi. Mõlemad ühilduvad IoT-ga, st nutitelefoni abil saab neid kaugjuhtimisega juhtida.

Veel üks väga huvitav toode on Smart Hub 2.0, Samsungi nutikas külmik. Nüüd võimaldab külmkapirakendus valitud partneritega (ainult USA-s) toitu ekraanilt osta. Lisaks võimaldab see juhtida selliseid rakendusi nagu Spotify ja Pandora, kasutusprofiile, kalendreid, rakenduse kujundusi lisaks loomulikult ka sisseehitatud kaamerale, et vaadata külmkapi sisse seda avamata. Esimese põlvkonna mudelit uuendatakse lähikuudel Smart Hub 2.0 versioonile, teatas Samsung.