contador gratis Skip to content

Samsung kuulutas välja 8K piiramatu teleri ja uue MicroLED-teleri

Samsung kuulutas välja 8K piiramatu teleri ja uue MicroLED-teleri

Pärast pildi eitamist ilmutas 8K teler ilma piiranguteta, kinnitas Samsung Korea, et mudel on kohal CES 2020; kontrollige üksikasju

A Samsung tundub olevat valmis välja kuulutama uued telestandardid CES 2020, mis toimub 7. – 10. jaanuaril Las Vegases. Mõni päev tagasi lekkinud ja varsti pärast seda tagasi lükatud pildi kinnitamine Samsung Korea teatas, et see on uus 8K teler visuaalidega Lõpmatuse kujundus (Kujundus piiramatu, mida mõistetakse kui "pole piire") näituse ajal kohal olema.

TV 8K ilma piiranguteta – tõesti!

Samsungi 8K teleril on täiesti piiramatu disain, st piirangud puuduvad (reprodutseerimine: Samsung)Samsungi 8K teleril on täiesti piiramatu disain, st piirangud puuduvad (reprodutseerimine: Samsung)

Siiani on ainult üks pilt 8K telermall Q950TSalates Samsung ilma piiranguteta, kuid ettevõtte väitel ei kanna ta tegelikult raami, välja arvatud väike alampiir. Selle paksus on vaid 15mm, ütles tootja.

Teleri paksus on Samsungi andmetel vaid 15 mm (paljundus: Samsung)Teleri paksus on Samsungi andmetel vaid 15 mm (paljundus: Samsung)

Kvanttöötlus suurenemisega 8K

Lisaks muljetavaldavale kujundusele ei ole televiisori interjöörid muide midagi lihtsat. Vastavalt Samsung, varustatakse uus tehisintellektil põhinev kvantprotsessor, mis pakub kasutajatele täiesti uut kogemust, mis sobib selleks ideaalselt kallutamine sisu 8K jaoks, millel on palju kvaliteeti.

Uus kvantprotsessor AI kasutamiseks 8K sisu ja TV-heli parendamiseks (Esita: Samsung)Uus kvantprotsessor AI kasutamiseks 8K sisu ja TV-heli parendamiseks (Esita: Samsung)

Kujutise ressursside osas: Samsung kuvatakse funktsioon nimega Kohanduv pilt, Mis tagab optimeeritud heleduse ja kontrasti igas kuvakeskkonnas. Kombineeritult QLED-tehnoloogiaga ei pea tarbijad isegi tugeva päikesevalguse korral kardinaid sulgema ega tulesid täielikult välja lülitama, sest teler tunneb keskkonna automaatselt ära ja reguleerib ekraani heledust automaatselt.

Ettevõte lisas, et uus nutiteler võib olla tõeline digitaalne kelner – või abiline, mis võimaldaks Wi-Fi või Bluetooth-ĂĽhenduse kaudu teiste nutiseadmetega ĂĽhendust ja juhtimist. Uudsus on see, et seadet on võimalik kasutada ka ilma Interneti-ĂĽhenduseta. Lisaks on turul tuge traditsioonilistele virtuaalsetele assistentidele, näiteks Google Assistant, Alexa ja Bixby.

A 8K teler toetab ka neid funktsioone Toksake Vaata, kus on võimalik nutitelefoni pilte teleriga siduda vaid ühe nupuvajutusega, lisaks võimalusele teha seadmega korraga rohkem kui üks toiming. See tähendab, et kasutajad saavad vaadata YouTube ühel küljel ja pääsete juurde oma kalendrisse või Kaart teiselt poolt A Samsung ei paku teleris multitegumtöötluse kohta rohkem teavet.

8K videote voogesitus

Ainult 15 mm paksune teler Samsung 8K (paljundus: Samsung)Ainult 15 mm paksune teler Samsung 8K (paljundus: Samsung)

A Samsung kinnitage, et piiranguteta 8K-teleril on funktsioon AI ScaleNet, mis kuulub ettevõttele. seda AI ScaleNet koodek, mis võimaldab saata 8K sisu võrgus, mis tavaliselt toetab ainult 4K kiirust – ilma täiendava infrastruktuuri vajaduseta.

Nagu nimigi ütleb, kasutab koodek Sügav õppimine ("Põhjalik õpe" vabatõlkes), et minimeerida andmete kaotsiminekut pakkimise ajal ja võimaldada 8K sisu edastamist madalama ribalaiusega ressurssidega võrkude kaudu.

Kwangpyo Choi ja Youngo Park, visuaaltehnoloogia meeskonna teadlased Samsung Research, selgitage, kuidas see protsess töötab:

"8K-sisu tihendatakse AI-alamkallerite abil 4K-kvaliteediks ja edastatakse kasutajatelevisioonile, mis kasutab AI-d sisu suurendamiseks 8K-kvaliteedini."

Kwangpyo Choi ja Youngo Park, visuaaltehnoloogia meeskonna teadlased Samsung Research

seda AI ScaleNet kohaldatud vähemalt esialgu taotluses Amazoni peaministri video, koostöös Amazon. Eraldi toetab TV AV1 8K videote jaoks alates YouTube.

Sügavam hääl

Protsessor kasutab AI-d 8K-teleri heli optimeerimiseksProtsessor kasutab AI-d 8K-teleri heli optimeerimiseks (Esita: Samsung)

Uus kvantprotsessor alates Samsung kasutab heli toimimiseks ka tehisintellekti 8K teler. Üks kõige uuenduslikumaid funktsioone on OTS + (Voice Object Tracking Plus), tehnoloogia, mis tuvastab videos liikuvaid objekte, pakub 5.1-heli efekti ainult teleri kõlarite abil.

A Samsung tutvustades ka uusi funktsioone Q-sümfoonia, Kes leiutas teleri kõlarite ja heliriba abil parima heli. See funktsioon võitis parima innovatsiooniauhinna alates CES ja pakub kogu majas 9,1 kvaliteetset, rikkamat helikanalit.

Lisaks ressursid AVA (aktiivne helivõimendi) võimaldab teleril tuvastada ümbritsevat müra ja reguleerida kõlari helitugevust. Sellega ei pea tarbijad muretsema dramaatiliste joonte puudumise pärast, isegi kui keskkond on mürarikas.

Tehisintellekt parandab kasutajakogemust

A Samsung väidab, et kujundab kasutajaliidese ümber Universaalne juhend, mis aitab tarbijatel hõlpsalt soovitud sisu leida. Nüüd soovitage kiiresti sisu voogesitatud erinevates rakendustes on lihtsam valida sisu, mida soovite näha.

Peale selle TV Plus, et 8K televiisori kasutajad või muud Samsung saab tasuta vaadata, pakkudes sel aastal rohkem kui 120 ülemaailmset kanalit erinevates valdkondades, näiteks uudised ja filmid.

8KA sertifitseerimisprogramm

3. jaanuaril teatas Samsung partnerlusest 8K ühing (8KA) luua sertifitseerimisprogramm, mille eesmärk on eristada televiisorit ja muid seadmeid 8K toega. Televiisor QLED 8K 2020 alates Samsung on esimene, kelle sertifitseerib ja turustab 8KA uue sertifikaadiga uue logoga.

Oleme uhked, et oleme 8K Assotsiatsiooni asutajaliige ja omame uut sarja 8K QLED telereid, mis on selle programmi järgi sertifitseeritud. Meie eesmärk on aidata tarbijatel ostuotsuste tegemisel hõlpsalt eristada 8K premium -kuvarit muudest seadmetest. Kodune meelelahutus ja televiisor on paljude meie tarbijate jaoks olulised investeeringud ja loodame, et 8KA sertifikaadi logo aitab neid suunata.

Hyogun Lee, Samsung Electronics'i visuaalekraanide divisjoni tegevjuht.

8KA sertimisprogrammi eesmärk on eristada neli korda rohkem pikslitega televiisorit kui tavalisel 4K mudelil, pakkudes teravust, kontrasti, värvi ja HDR-i jõudlust. Testitud funktsioonide hulgas olid ekraani eraldusvõime 7680 x 4320, maksimaalne heledus üle 600 niti, kujutise edastamine HDMI2.1-ga ja suure tõhususega videokoodek (HVEC).

Televiisor MicroLED tehnoloogiaga

Tehnoloogia MicroLED alates Samsung jõuda keskmise tarbijani. Juba mitu aastat saadaval oleva suure teleri The Wall kujul on ettevõte teatanud uuest tehnoloogiaga 4K-telerite seeriast MicroLED ja mitu suurusevalikut.

A Samsung sel aastal on mudeleid 75 ", 88" ja 93 "(4K) ning 150" ja 292 "(8K). Mõned neist mudelitest on tõeliselt piiramatud, mis võimaldab ühendada ühe või mitu ja teha ühe lõuendi mitme paneeliga. Kuni 100-tollised telerid saadetakse eelmonteeritud nagu tavalised telerid, samas kui suuremad suurused vajavad installimist.

Teeme täieliku artikli, milles selgitatakse kuidas MicroLED kuvaritehnoloogia tulevik; vaata allpool:

Lisateave lehel CES 2020

CES 2020 toimub 7. – 10. JaanuarilCES 2020 toimub 7. – 10. Jaanuaril

Siiani pole demonstreeritud, kuidas kõik need uued funktsioonid praktikas toimivad, näiteks AI ScaleNet ja Toksake Vaata. Sellegipoolest Samsung rohkem kui sisemiselt kinnitatud CES 2020 ja lisage oma uue kohta lisateavet 8K teler ilma piiranguteta.

Ettevõttel on Esimene pilk kavandatud 6. septembriks kell 15:00 Braslias, kus see lubab palju uudiseid. seda Showmetech osaleda koosolekutel ja tuua kõik otse.

Elevil CES 2020? Jätke see kommentaaridesse!

Allikas: Samsung Korea uudistetuba, Engadget;