contador gratis Saltar al contenido

Samsung kuulutas välja Galaxy Book 2 Snapdragon 850 protsessoriga

Samsung kuulutas välja Galaxy Book 2 Snapdragon 850 protsessoriga

Lisaks sellele, et Galaxy Book 2 on kerge ja tõhus, lubab see uue Qualcommi kiibistiku paljusid funktsioone väärkasutada.

A Samsung täna (18) teatas uusim tahvelarvutite teisendamise ettepanek: Galaktika raamat 2. Uues arvutis on protsessor, mis sobib ideaalselt neile, kes otsivad kaasaskantavust ja kiirust Snapdragon 850, ettevõttelt Qualcomm. Vaata seda:

Galaxy Book 2 lubab päevade kaupa ärkvel püsida

Samsung kuulutas välja Galaxy Book 2 Snapdragon 850 protsessorigaSnapdragon 850 protsessor ühildub väga Samsungi tahvelarvutite ettepanekutega.

Mitte, et Snapdragon 850 mitte nutitelefonidele mõeldud kiibikomplekt. Esineb uues Galaktika raamat 2, et Samsungi panused lähevad Surface Proga pähe, lubab protsessor arvutil sama kiire ja ökonoomne kui nutitelefon.

Tootja sõnul on kaasaskantav tahvelarvuti mis on mõeldud aku kestvuseks 20 tundi kasutada. Ehkki see näeb välja nagu absurdne arv, on seda efektiivse protsessori abil võimalik saavutada ja see on väga erinev sellest, mida me tavaliselt sülearvutites ja arvutites näeme.

Samsung kuulutas välja Galaxy Book 2 Snapdragon 850 protsessorigaSnapdragon X20 LTE modem on uue kiibistiku üks eeliseid.

Ja lapsendamisest saadav kasu Snapdragon 850 ärge lõpetage sellega, sest kiibistik tarnitakse koos modemiga Snapdragon X20 LTE, ettevõttelt Qualcomm. See vastutab omakorda stabiilsema ja püsima jääva kärgühenduse eest kiirusel 1,2 gigabiti allalaadimiskiirus – see on 20% suurem kui viimase põlvkonna modemitel.

Veel üks positiivne punkt on kohal käimine AI mootor Qualcomm, tehisintellekti mootor, mis selle võimaldab aku parem juhtimine ning eriti täiustatud kaamera- ja helifunktsioonid.

Konversioonitabletil on 12-tolline ekraan

Samsung kuulutas välja Galaxy Book 2 Snapdragon 850 protsessorigaTahvelarvutis on 12-tolline OLED-ekraan.

Tundub, et Samsung ei salvesta ekraanivalikuid Galaktika raamat 2, kuna siin on meil OLED-ekraan 12 tolli natiivse eraldusvõimega 2160 x 1440 pikslit. Igapäevaseks kasutamiseks tõlgituna on see kahtlemata lõuend, mis on täis elu ja millel on sügavad mustad toonid.

Heli osas: teisendustabel Peamine esiletõst on AKG kõrvaklappide olemasolu karbis. Peale selle Galaktika raamat 2 on ka helisüsteem Dolby Atmos mis püüab helilaineid tõhusamalt projitseerides saavutada suuremat keelekümblust.

Ja jah, Galaxy Book 2-l on kõrvaklappide pesa

Nagu tavaliselt, on ka seadmel kaks kaamerat: ees 5 MP ja taga 8 MP. Vasakul küljel leiate kaks USB-C porti ja microSD-kaardi pesa. Ja jah, seda Galaktika raamat 2 on 3,5 mm kõrvaklappide pesa.

Töötlejaga kaasas Qualcomm, paigutas tootja masinasse 4 GB muutmälu ja 128 GB sisemist salvestusruumi. Summa peab olema piisav pööramiseks Windows 10 S, selle lihtsustatud versiooni Windows 10. Samuti pidage meeles, et vastavalt versioonile ühest versioonist teise on versiooniuuendus tasuta Microsoft.

Tehnilised andmed

Allpool saate vaadata peamisi tehnilisi üksikasju Galaktika raamat 2:

Ekraan 12 OLED-ekraani FHD + eraldusvõimega (2160 x 1440 pikslit)
Protsessor Qualcomm Snapdragon 850
Mälu ja salvestusruum 4 GB muutmälu ja 128 GB sisemist salvestusruumi
Kaamera Tagumine: 8 MP / ees: 5 MP
Ühenduvus 2 x USB-C / 1 x microSD / 1 x 3,5 mm
Andur Kiirendusmõõtur, biomeetriline lugeja, güroskoop, geomagnetiline andur ja valgussensor
Aku Deklareerimata maht (20 tundi pidevat kasutamist Windows 10S-is)
Operatsioonisüsteem Windows 10 S
Juhtmevaba 802,11 a / b / g / n / ac 2,4 + 5 GHz, VHT80 MIMO
Kaal 800 grammi

Saadavus ja hind

Samsung kuulutas välja Galaxy Book 2 Snapdragon 850 protsessorigaS pensüstel on karbis kaasas.

Saadaval USA-s 2. novembril Galaktika raamat 2 – mis kaalub ainult 800 grammi – omab algväärtust 1000 dollarit (umbes 3700 dollarit, ilma käibemaksuta). Hoolimata soolasest hinnast on oluline mainida, et kõigi tahvelarvutite versioonidega on kaasas: S Pen, eemaldatav klaviatuur ja tugi mobiilsidevõrkudele.

Brasiilias pole meil ikka veel alguskuupäeva ja me ei tea, mis see on Samsung plaanite tuua uusi mänguasju c. Olge kursis Showmetech Ära jäta ilma selle ja teiste toodete kohta!

Allikas: Samsung.

Loe ka

AnTuTu avaldas septembris võimsaimate Androidi nutitelefonide esikümne