Samsung lõi nutitelefonidele magnetilised hinged, mida saab kokku voltida

Samsung lõi nutitelefonidele magnetilised hinged, mida saab kokku voltida

Samsung on registreerinud spetsiaalselt kokkupandavate nutitelefonide jaoks valmistatud magnetilise voltimise patendi. Sait Mobiiltelefon ta oli esimene, kes pööras tähelepanu märkmetele ja jagas pilte, oli võimalik märkida liigendid, mis olid esile tõstetud mõnede ametlikes dokumentides täpsustatud spetsifikatsioonidega.

See patent kirjeldab ka nutitelefoni tervikuna, põhjendades selle kasutamist voltide jaoks. Vastavalt Gizmochina, On võimalik järeldada, et seadme kaks poolt asuvad seda tüüpi hingedele lähemal. Selle liigendkäsitluse teine ​​eesmärk on muuta see kasutajatele vähem nähtavaks, pakkudes ainulaadset kogemust ja minimeerides kahe erineva osa väljanägemist. Selle muudatusega saavad mobiilidisainid olla kasutajasõbralikumad, mis võib meelitada potentsiaalsete klientide tähelepanu.

Ehkki hinnad on endiselt kõrged ja asjaolu, et need pole populaarsed, pakuvad kokkupandavad telefonid teisaldatavust ja tavapäraste seadmete omast kaks korda suuremat ekraani, mis on mõne funktsiooni jaoks atraktiivne ja võimaldab sellel olla kaasaskantavam kui näiteks tahvelarvuti. Nutitelefonihiiglase pidevate investeeringute abil võib see seade ühel päeval paremini juurdepääsetavaks saada.

Galaxy Fold 2 väidetav foto näib, et Galaxy S11 võib nimetada Galaxy S20

Samsung on Galaxy Fold nutitelefonide teerajaja, mida saab klappida, ehkki kaasas on suured ekraaniga ja selle klappimisskeemiga seotud probleemid. Mõeldes selle tüüpi tehnoloogiasse investeerimise jätkamisele, tutvustab Lõuna-Korea jätkuvalt seotud uuendusi. Hiina ettevõtted jälgivad ka kokkuklapitavaid telefone, Huawei on üks neist, asutades Huawei Mate Xs, millel on hiljuti kaks nime kuulujutte. Ta saab sertifikaadi 65W kiire laadimise eest ja selle turuletoomise kuupäev on kavandatud 2020. aasta teise poolesse.

Via: avalikult mobiilne. [TagsToTranslate] magnetilised hinged