Samsung lõi rakenduse andmete edastamiseks iPhone’ist nutitelefoni Galaxy

Andmete edastamisest Galaxy nutitelefonidesse huvitatud iPhone’i omanikud said Samsungilt just väikest abi. Ettevõte lõi migratsioonirakenduse Easy Phone Sync, mis võimaldab muusikat, fotosid, videoid, sõnumeid ja isegi kontaktiraamatute andmeid lihtsalt ja tasuta edastada. See rakendus edastab andmeid ka iPadist …

Omanik iPhone huvitatud oma andmete edastamisest telefoni nutitelefoni Galaxy sai just natuke abi kasutajalt Samsung. Ettevõte loob Lihtne telefoni sünkroonimine, ränderakendus, mis võimaldab teil üle kanda muusika, fotod, videod, sõnumid ja isegi kontaktiraamatu andmed lihtsal ja tasuta viisil. See rakendus edastab andmeid ka asukohast iPad.

SEE Lihtne telefoni sünkroonimine jagatud kaheks rakenduseks. Esimene laaditakse alla Google Play poest ja installitakse nutitelefoni. Teine koosneb programmidest, mida saab selle saidi kaudu alla laadida ja installida vormingus a PRAÇA või Mac.

See funktsioon peaks osutuma populaarseks nende seas, kes soovivad katalooge säilitada iTunes seadmes Galaxy. Nii et Samsung loodan seekord julgustada iPhone lülituge ühele oma nutitelefonist Android.