Samsung loob Portugali kaks uut koolituslaborit

Esimene Samsungi tehnoloogiainstituut Portugalis sündis umbes aasta tagasi ja installiti CINELi. Aasta lõpuks aitab see kaasa umbes 200 inimese koolitamisele Samsungi tehnoloogia vallas, ütles keskuse direktor Conceição Matos, kes hindas partnerlust väga positiivselt.

Laboratooriumi rõhutas hiljuti Brüsselis toimunud üritusel Samsungi eest vastutav rahvusvaheline esindaja, kuna Portugal on ainus 12 riigist, kuhu Samsung investeerib, et kasutada ära tootjate investeeringuid koolituspakkumiste ajakohastamiseks ja arvutikursuste õppekavade täiendamiseks.

See algatus tuli elektroonika-, energeetika-, telekommunikatsiooni- ja infotehnoloogiatööstuse kutseõppekeskusest CINEL, kes tegi Kvalifikatsiooni- ja Kõrgharidusametile ettepaneku luua kaks uut lühikoolitusüksust, mis on sellest ajast alates heaks kiidetud ja loodud.

Uued nutitelefonide ja nutitelerite üksused on kohustuslike komponentidena integreeritud kõikidesse CINELi elektroonikakursustesse ja neid hakatakse kajastama riiklikus koolituskataloogis. See tähendab, et nüüd on saadaval kahe uue üksuse koolitusviide, mida iga kool saab nüüd kohandada ja oma kursustele lisada, kui tal on selleks tehnilisi nõudeid.

Selle Tehnoloogiainstituudi loomine koolituskeskustesse on üks Samsung Europe programmi kahest komponendist, mis keskendub 18–25-aastaste noorte tehniliste oskuste arendamisele.

TeK teab, et üsna varsti teatab IEFP-ga koostööd tehes tootja kahe sellise teabekeskuse loomisest, mille ettevõtte pressiesindaja kinnitas, ilma et oleks vaja üksikasju asukoha kohta. Siiski on teada, et keskus asub samas piirkonnas: Samsungi nutitelefonide, nutitelerite ja Androidi tehnoloogia.

Suurenevad ka investeeringud nutikoolidesse

Samsungi hariduse algatuse teine ​​osa on suunatud alg- ja keskkooliõpilastele ning on saanud nimeks Nutikool. Siin teeb tootja ettepaneku varustada klassiruumid interaktiivsete tahvlite ja tahvlitega, ühendades seadmetega Samsungi eksklusiivse lahenduse, mida Portugalis toetab Leya sisu.

Esimene nutikas kool kuulutati välja aasta tagasi ja see asub São João da Talhas. Partnerlus Gulbenkiani fondiga võimaldab sel aastal luua veel kolm, mis algab varsti. Need asuvad Ponte de Soris, Vendas Novas ja Vidigueiras.

Kirjutage märkmeid: Parandage kirjavigu lugejaid suunates

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi