Samsung lõpetas LCD-de tarnimise Apple’ile 2013. aastal

(Värskendatud) Pärast seda, kui Apple vähendas Samsungi mälutellimusi, on nĂĽĂĽd Lõuna-Korea tootja kord tunnistada, et sel aastal tarnib Apple’ile vähem LCD-ekraane ja see tarnimine lõpeb järgmisel aastal. Samsung eitas seda teavet ametlikult.

Eile avaldatud ajalehes The Korea Times antud intervjuus, mille reprodutseeris anonĂĽĂĽmsust palunud Samsungi juht El Mundo, tunnistas ettevõte, et ettevõte ei saa Apple’ile jätkata lameekraaniga allahindlusi. “Samsung on tänavu vähendanud Apple’i saadetiste arvu ja järgmisel aastal lõpetab ekraanide pakkumise.”

Sama ametnik ei omistanud seda otsust Samsungile kahe ettevõtte vahelise äri- ja kohtuliku sõja tõttu ega Apple’i hiljutise otsusega vähendada kiibitellimusi, mis kuulutati välja eelmise aasta septembris. Kuid avaldus ilmub ajal, mil kahe ettevõtte vahel on pinged lõppemas. Vastastikused sĂĽĂĽdistused patendi rikkumises ja kohtulahendid kasuks mõlema poole kasuks, sõltuvalt riigist, kus nad on kehtestatud.

Sama Lõuna-Korea päevaleht tsiteeris ka anonĂĽĂĽmseid Samsungi allikaid, et paljastada, et ettevõtte mobiilseade ja Amazoni divisjon suurendavad nõudlust tahvelarvutite LCD-ekraanide järele, mis peaksid Samsungi kaotuse kompenseerima pakkumise kärpimisega. ekraan Apple’ile.

2012. aasta esimesel poolaastal oli Samsungi ekraanidivisjon Apple’i ekraanide peamine tarnija, olles kindlustanud umbes 15 miljonit ĂĽhikut. Samal perioodil tarnis LG Apple’ile 12,5 miljonit ekraani, Sharp aga USA ettevõtetele 2,8 miljonit LCD-d.

Täna hommikul lĂĽkkas Samsung selle teabe ametlikult tagasi, mis tagab, et see on 100% vale. Ettevõtte pressiesindaja ĂĽtles Cnetile, et Samsung Display ei ole Apple’ile kunagi LCD-paneelide tarnimist katkestanud.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Toimetuse märkus: Seda uudist uuendatakse Samsungi vastutusest loobumisega.