Samsung müüb juba veekindlaid mälukaarte

Eile esitles Samsung uut sarja SD- ja microSD-kaarte, mis on võimelised valmistama ekstreemspordi fänne ja neid, kellele meeldib näiteks kanda naeratusmagnetiga lukuga kotti.

Brändi uued mälukaardid – mis sobivad paljude tarbeelektroonikaseadmete jaoks, alates digitaalsetest masinatest kuni mobiiltelefonideni, näiteks MP3-mängijate või tahvelarvutite kaudu – on kaubamärgi veekindlad, põrutuskindlad ja magnetikindlad. kinnitas tootja.

Pressiteates “garanteerib” ettevõte, et uus kaart “kestab vee all kuni 24 tundi ja mahutab 1,6 tonni sõiduki võimsust”. Peale nende omaduste on võime tervena tõrjuda 10 000 gaussi magnetvälja.

Uuendus anti välja Põhja-Ameerika turule, kus seade jõudis poodidesse hinnaga alates 9,99 dollarit, 2 GB mahutavusega mudeli jaoks. 32 GB versioon maksab 89,99 dollarit, seda nii SD- kui ka microSD-vormingus. Praeguseks pole Portugalis täpsemat teavet seadmete müügi kohta.

Uus vahemik jaguneb veel kaheks liiniks, High Speed ​​Series ja Extreme Speed ​​Plus Series, millel on andmete lugemis- ja kirjutamiskiiruste osas erinev võimsus.

Samsung ei ole esimene tootja, kes selliste seadmete valmistamisse investeerib, ka sellised kaubamärgid nagu SanDisk või Monster tagavad “jõulisema” tootevaliku.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes