contador gratis Saltar al contenido

Samsung müüb peaaegu kaks korda rohkem nutitelefone kui Apple ja jääb absoluutseks liidriks!

samsung galaxy s6 edge plus vs iphone 6 plus side

Tundub, et Samsungi eelmisel aastal kannatanud kriis andis pausi. Pärast kolmanda kvartali eelarvetulemuste kuvamist on arvandmete kohaselt Samsung müünud ​​seni umbes 83,8 miljonit nutitelefoni. See tähendab, et 23,7% kõigist maailmas müüdavatest nutitelefonidest on pärit Samsungilt. See müüs peaaegu kaks korda Apple Archrivali ja on absoluutne liider.

Lõuna-korealased peavad aga nautima seda, et Samsung on müünud ​​peaaegu kaks korda rohkem nutitelefone kui tema suur rivaal Apple. Ameerika ettevõte müüb 48,4 miljonit iPhone'i kogu maailmas. Kogu maailmas kasvas nutitelefonide müük 9,5% võrreldes eelmise aasta sama perioodiga. Kõik need andmed avaldas turuanalüüsi ettevõte Strateegia analüüs.

Kuid mitte kõik huvi Samsungi vastu. Kui me otse Samsungi Apple'i analüüsisime, oli Ameerika ettevõtte müük kolmandas kvartalis parem. Kui Samsung kasvas teise kvartaliga võrreldes väikest kasvu, vaid 6%, siis Apple'i käive kasvas 36%. Ilmselt on Apple'i kasv tingitud uue iPhone'i turuletoomisest, kuid võime meeles pidada, et Samsung tõi turule ka uued mudelid … kuigi seda tehakse igal nädalal.

Samsung Galaxy S6 Edge Plus vs iPhone 6 Plus SideGalaxy S6 Edge vs iPhone 6S Plus. / ANDROIDPIT

Ja kõik, kes arvavad, et Samsung sobib hästi erinevate tippliinidega nagu Galaxy S6, Galaxy Note 5 või Edge, on eksinud. Vahendajad on endiselt Samsungi peamine sissetulekuallikas, nii et viimases kvartalis olid uued Galaxy A8 ja Galaxy J5 seadmed, mis suurendasid tootja müüki.

Pärast edetabelit on Huawei kolmandal kohal, müües maailmas umbes 26,7 miljonit seadet ja seejärel Lenovo 18,8 miljoni seadmega. Ja liidrite sulgemisel on meil Xiaomi viiendal kohal, 5% kogukäibega kogu maailmas.

Kujutage ette, kas teised tootjad otsustasid järgida Samsungi jälgedes? Mitu nutitelefoni on meil igal nädalal turul?

(tagsToTranslate) Samsung (t) õun (t) galaktika S6 (t) galaktika S6 Edge (t) õun (t) iphone 6s (t) iphone 6s