Samsung näitab Portos tuleviku televisiooni

Uus dünaamiline keskkonnarežiim kasutab tehisintellekti ka ruumi valgustamiseks heleduse automaatseks reguleerimiseks, et see asukohale paremini sobiks. Samuti on süsteem sünkroniseeritud keskkonnaheliga, mis vähendab veelgi tarbimiskulusid. Telerijuhtimisel on mikrofon, mis võtab heli näiteks elutoast ja kalibreerib vastavalt seadmete heli.

Kui seda telerit ei kasutata, võib see muutuda kameeleoniks ja kohaneda ruumi sisekujundusega. Frame ja The Serif süsteemidel on kaunistamiseks kuulsad fotod ja maalid. Erinevus mudelist on see, et raam pakub seintele raami, samas kui serifil on mööblile asetamiseks oma tugi. Tuleb märkida, et ostjad saavad raamile (näiteks ekraani ümber plastikust, pildi simuleerimiseks) värvi valida näiteks puidust või valge ja mustana. Kasutajad saavad osta eraldi, kuigi Samsung ei plaani neid turustada.

Uued telerid tulevad turule 43, 49 ja 55 tolliste mõõtmetega. Muidugi mainiti ettekandes 75-tollist mikroleditel põhinevat telerit, mis kuulutati välja viimasel CES-il. Süsteemil pole raame (raami), mis võimaldab mitut moodulit kombineerides saada piiranguteta igasuguseid eraldusvõimalusi.

Mis puutub innovatsiooni, siis Samsung tõstab esile suurust, kuju ja kujundust, televiisor on inimeste igapäevaelu abistav keskus. Samsung on huvitatud ka sotsiaalmeedia rakenduste tutvustamisest, alates Instagramist kuni Pinteresti, millele pääsete juurde televisioonist. (Värskenduses)