Samsung näitab uue 5G-võrkude jaoks valmis oleva nutitelefoni prototüüpi

5G juurutamise faasile lähenedes levitavad kaubamärgid üha enam lubadusi katvuse ja seadmete lahenduste kohta koos tehnoloogia toega, lubades uue põlvkonna võrguühenduste kiirust. USA-s teevad Verizon ja AT&T koostööd selle tehnoloogiaga ühilduvate ettepanekute, sealhulgas Samsungi prototüübi, näituse reklaamimiseks. Uudsus on antud juhul see, et telefon on erinevalt kõigest, mida eelmine ettevõte on esitanud, ja kõige kummalisemad elemendid tuvastatakse ekraanil, kus on külgmine sälk, mis erineb väga palju sellest, mida tööstus on harjunud meiega tegema.

Üritusel viibivate organite sõnul voogesitab seade Verizon 5G võrgu abil 4K-formaadis videot otse telerisse. Lõuna-Korea tehnoloogia esindajad ei lasknud aga kellelgi seadmetele läheneda.

Selle telefoni esikaamera on telefonil oleva külgmise väljalõike hulgas, kuid on tublisti üle selleks loodud ruumi, nagu näha ülaltoodud pildil.

Oluline on rõhutada, et see seade on prototüüp ja seda ei tohiks kaubanduslikult paljundada. Pildil võivad mõned lugejad küsida, kas see disain ei ühildu uue Galaxy S10-ga, kuid tõsi on see, et viimane leke näitab hoopis teistsugust aspekti, kus aukudele ruumi tegemiseks on raami täielikult vajutatud. ujuval ekraanil, kuhu peab mahtuma esikaamera.

Hiljuti korraldas ettevõte programmeerijatele ürituse, kus ta esitas mõned ideed, mis ta järgmise brändi nutitelefonide kuvamiseks välja töötas, ja ükski neist ei sobinud selle prototüübi kujundusega.