Samsung Odyssey 2 mängumärkmik, mida peaksite tähele panema

Samsung Odyssey 2 mängumärkmik, mida peaksite tähele panema

Testisime Odyssey 2, Samsungi teise põlvkonna mängumärkmikku. Sellel on metallist disain ja tugev konfiguratsioon. Kuid kas see on seda väärt? Vaata seda!

Kas teate ütlust, mis ütleb: "Meeskonnas, kes ei võida, see ei liigu"? Sest Samsung liikuge palju mängude märkmike ridades Odüsseia. Esimene versioon, millel on soolased hinnad ja küsitav riistvara, millel pole isegi SSD-d, annab järele Odüsseia 2, mis lansseeriti 2019. aasta oktoobris, on palju küpsem, võimsa konfiguratsiooni ning elegantse ja silmatorkava välimusega.

Kuid kas saab uudiseid Odüsseia 2 õigustada nende hinda, mis on lähedane 9000 R dollarile? Analüüsime sülearvuti kõige võimsamat versiooni, mis on varustatud protsessoriga Intel Core i7, 16 GB alates RAM, GPU Nvidia GeForce RTX 2060 ja SSD alates 512 GBja näete meie analüüsi järgmistes ridades.

Kujundus ja viimistlus

Odyssey 2-l on metallkate, mis jätab sülearvutist tugeva muljeMetallist kate annab sülearvutile tugeva tunde (Foto: Reproduction / Samsung)

Kohe näeme seda Odüsseia 2 arenevad, ja paljud, seoses esimese Odüsseia. Sülearvuti jätab plastkorpuse ja omandab metallilise ilme, mis annab mudelile teatava vastupidavuse ja elegantsi.

Kuid sügavamast võrdlusest piisab, et mõista, et sellel on targem disain. LED? Ainult sisse / välja nupp. Keerulised read annavad teed ka sirgjoontele, mis tuletavad meelde traditsioonilist märkmikku.

Kuid ta ei häbenenud mõnda detaili mängijatele: näiteks ekraanitoel on keskel üks liigend, kuhu Samsung kommentaarid, mis aitavad soojust hajutada. Paistab atraktiivsena ja eristub seda tüüpi arvuti tavapärasest disainist.

Ukse ja sissepääsu osas uks Odüsseia 2 kaasas tavalise kogusega, kuid hinna osas võib see olla täielikum. Paremal on kaks ust USB 3.0 (standard A) ja kanded 3,5mm kõrvaklappide jaoks. Paremal A on sissekanne HDMI, teine ​​sadam USB 3.0, uks USB-C fond Ethernet. Kahjuks pole mälukaardilugejat.

Klaviatuur ja puuteplaat

Samsung Odyssey 2Klaviatuur näeb välja väike, kuid selle kvaliteet on hea (Foto: Reproduo / Samsung)

Minu suhe klaviatuuriga Odüsseia 2 see on armastus ja vihkamine. Esimestel kasutuspäevadel leidsin, et võti oli pealkirja mängimisel üsna väike FPSkus on üks vale klõps (vale puudutus, tasuta tõlkes) võib suuresti mööda minna. Kuid see on lihtsalt harjumuse küsimus. Nupud on väga mugavad ja juhtnupud on peaaegu kohesed.

Erineb varasemast Odüsseia, on teise põlvkonna klaviatuur ka taustvalgustusega, kuid sellel on joonele iseloomulik punane värv. Klaviatuuri värvi pole võimalik muuta, kuid intensiivsust saab programmi abil reguleerida Samsungi seaded.

Veel üks oluline erinevus esimesest Odüsseia seda puuteplaat. Esimeses põlvkonnas oli a LED ümber, andes sellele palju lahedama ilme. Teine salm eemaldab LED-i ja suurendab selle suurust, andes rohkem rõhku puutetundlikkusele ja juhtimisele.

Ekraan ja heli

Odyssey 2-l on 15,6-tolline Full HD-ekraan, mis on väga hea, kuid võib olla 2K15,6-tolline Full HD-ekraan, mis on väga hea, kuid võib olla 2K (Foto: Reproduo / Samsung)

seda Odüsseia 2 tuua ekraan LCD PLS alates 15,6 tolli ja eraldusvõime Full HD. Samuti on olemas peegeldusvastane kate, samuti värskendussagedus 144Hz (ainus viis selle numbri saamiseks) ja tugi Nvidia G-Sync.

Viige lubadused ellu, 144Hz need muudavad sisu visualiseerimise palju sujuvamaks, võtmeta ja sobivad ideaalselt nende meeletu terasemängude jaoks. Lisaks ei põhjusta ebasoodsama vaatevälja nähtavuse kaotust, kuna peegeldusvastane kate töötab väga hästi.

Üldiselt pole millegi üle nuriseda Odüsseia 2. Kuigi on olemas paneel LCD PLS, värv on väga hele ja heledus hele. Sülearvuti hinna eest ootan vähemalt resolutsiooni 2K. Enamikku pealkirju saab maksimaalse graafilise potentsiaaliga mängida siiski aadressil Full HD.

Seal on juba üllatav heli, piires, mida oleme mõnes kõlaris näinud. Hääl on vali ja selge, kuid madala ja keskmise patu korral on patt. Nagu me alati teeme, võivad tasakaalustamisega seotud muudatused vähendada bassi puudumist, kuid kahtlemata kasutage kõrvaklappe.

Etendus

Odüsseia 2 silmapaistev jõudlusHämmastav mängude jõudlus (Foto: Reproduo / Samsung)

seda Odüsseia 2 sellel on konfiguratsioonis mitu erinevat võimalust. Testitud versioonil on protsessor Intel Core i7-9750H 2,6 GHz, 16 GB mälu DDR4 RAM, videokaart Nvidia GeForce RTX 2060 alates 6 GBüks SSD NVMe alates 512 GB ja üks HD koos 1 TB ladustamine. Sellise konfiguratsiooni korral võime kõigi meie raamatukogu mängudega katsetamisel oodata suurepärast jõudlust.

Resident Evil 2 kasutage kõige rohkem seadeid 60 kaadrit sekundis okkaline, jõudlust kaotamata. J sisse Kurat võib nutma VKujutis väheneb, kui stseenis on palju elemente. Need seaded on sisse lülitatud väga.

Avatud maailma mängude austajatele Odüsseia 2 hoia oma xar Assassins Creed: Odüsseia meisterlikkusega. Mäng on seatud väga kõrgele 100% -lise renderdamise skaalaga ja on mõned hetked, millal FPS nad on ümber 50-55.

Kasutajad saavad aga kogu töötlemise mängudele üle lülitada Loomarežiim, mida saab tarkvara abil konfigureerida Odüsseia kontroll (mida arutame hiljem) või funktsiooniklahvide otseteede abil F11. See režiim töötab ja pakub paremat jõudlust kui traditsioonilised režiimid.

Muidugi on kogu see jõud keerutatud ja tuleb soojuse ja müra kujul. Temperatuur Odüsseia 2 saabus 80 kraadi mängu mängides Loomarežiim, peale tugeva jahutamise toimingu valju müra Jet Blade, mis muudab mängimise ilma peakomplektita väga ebamugavaks.

Ehkki see on mängudele keskendunud sülearvuti, mis veedab suurema osa ajast, võib aku liikuvuse suurendamiseks pisut parem olla. Ümber 2 tundi navigeerimine, videote esitamine ja muusika kuulamine, aku tühjeneb 35%. Arvestades, et ühtegi mängu ei mängitud, olid tulemused pettumust valmistavad.

Tarkvara Odyssey Control

Samsung Odyssey juhib Odyssey 2 juhtimiskeskustOdĂĽsseia 2 juhtimiskeskus (Foto: Reproduo / Samsung)

Tarkvara Odüsseia kontroll jõudluse juhtpaneel Odüsseia 2. Siin saab kasutaja soovitud kuva konfigureerida mitme abil eelseadistatud, kuidas FPS, RTS, RPGja AOS. Lisaks tööriistale sülearvuti jõudluse andmete analüüsimiseks, mängude ajal tehtud ekraanipiltide haldamiseks ja aktiveerimiseks Loomarežiim, eelmine kommentaar.

See tarkvara on väga intuitiivne ja annab täieliku kontrolli kasutajatele, kes saavad vähe aru overclocking kuid nad tahavad ammutada maksimaalset võimsust, mida sülearvuti suudab pakkuda.

Nüüd lisaks Odüsseia kontroll, seda Samsung täitke Odüsseia 2 tehase tarkvaraga, näiteks nutitelefoni operaatoritega. Kasutaja leiab märkmete jaoks rakenduse, RAM, helisalvestised, tööjaamad, lisaks viirusetõrjele McAfee Life Safe. See rakendus ei ole nii ebamugav, kui see rakendus on kasulik, kuid kasutajad leiavad täieliku kogemuse teiste turul pakutavate programmidega.

Valmis

seda Odüsseia 2 see tõesti tõestab, et võitnud meeskonnas see liigub, jah. See on loomulik areng esimesest Odüsseiast, elegantsema ja tugevama konstruktsiooni, väga võimsa konfiguratsiooni ja lisafunktsioonidega, mis saavad hakkama ka kõige raskemate mängudega. Hinnaks 8 527 R $ jääb puudu 2K ekraan ja terviklikum uks.

Kui aga otsite võimsat märkmikku, siis siin see on Odüsseia 2. Kas teile meeldivad märkmikud? Jäta oma arvamus kommentaaride kohta.

OdĂĽsseia tehnilised kirjeldused 2

Mall Samsung Odyssey 2
Ekraan 15,6 PLS peegeldumisvastased Full HD LED-id, G-Sync – 1920 1080 / 144Hz
Video NVIDIA GeForce RTX 2060 graafika 6 GB GDDR6
Protsessor Intel Core i7 9750H (2,60 GHz kuni 4,50 GHz, 12 MB L3 vahemälu)
Mälu 16 GB DDR4
Ladustamine SSD 512 GB NVMe1 TB HDD
OS Windows 10 kodu
Ăśhenduvus 802.11 ac wave2 (2 2) Bluetooth 5.0 WiFi-kaart
Aku Vahelduvvoolu adapter 160 WBattery 54 Wh
Uks 1 toitepistik 1 väljund HDMI1 USB-C3 USB 3.01 Etherneti sisend1 kõrvaklappide / mikrofonide väljund (ühendatud)
TĂĽĂĽp Portugali-BRClickpadi standardvalgustusega klaviatuur
Turvalisus TPM moodul
Multimeedia Stereokõlar (1,5 W x 2) Dolby Atmos sisemine mikrofon HD VGA veebikaamera
Mõõtmed jakaal 35,8 x 27,1 x 1,99 cm
Värv Must
Hind R 8 599,00 dollarit
Samsung Odyssey 2
 • Viimistlus ja disain – 9,5 / 10
 • Ekraan ja heli – 8,5 / 10
 • Etendus – 10/10
 • OperatsioonisĂĽsteem ja funktsioonid – 10/9

9,3 / 10

Lõplikud kaalutlused ja miinused

Odüsseia 2 tähistab esimese Odüsseia loomulikku arengut. See pakub suurepärase disaini, võimsa konfiguratsiooni ja väga huvitavaid lisafunktsioone.

Pro

 • Metalli viimistlus;
 • Lihtne ja ilus disain;
 • Suure eredusega ekraan ja hea vaatenurk;
 • Väljapaistev sooritus;
 • OperatsioonisĂĽsteem ja atraktiivsed omadused;
 • valju ja selge heli;
 • Väga hea klaviatuur.

Miinused

 • Ekraan võib olla 2K;
 • Liiga palju eelinstalleeritud programme;
 • See soojendab palju;
 • Veebikaamera mikrofon pole hea.