contador gratis Skip to content

Samsung on Apple'i vidinate ekraanide uus tarnija

Samsung on Apple'i vidinate ekraanide uus tarnija

Ehkki iPadi tootmisviivituste osas on endiselt spekuleerimise objekt, on Apple allkirjastanud oma toodete jaoks tulevikus uue komponentide lepingu. Ajaleht Korea Times ütles eelmisel nädalal, et Samsung sai firmalt tahvelarvutite kasutamiseks suure ekraanitellimuse, mille väärtus on 240 miljonit dollarit, mis oleks piisav kolme miljoni ühiku tootmiseks.

Praegu haldab seda piirkonda LG, kellel on alates eelmisest aastast olnud Apple'iga suuri probleeme ja mida võivad takistada 27-tollise iMacsi ekraaniga seotud probleemid. Ilmselt kannab Samsungilt tellitud vedelkristallekraan samu atribuute, mida kasutatakse iPadi esimeses partiis, hinnanguliselt kümme miljonit ühikut.

Sellega seotud märkuse kohaselt määrati ettevõtte juhtide tsitaatide järgi ka üks teine ​​Samsungi osakond iPodide ja iPhone'i ekraanide uueks tarnijaks. Tema sõnul kinnitatakse nende vidinate järgmises põlvkonnas täiustatud LCD-ekraanide kasutamist, mis võib pakkuda suuri edusamme selle väikese seadme sisu visualiseerimisel.

(9–5 Mac)