IGRE

Samsung pakkimata: Galaxy märkus 10 ja kõik, mida Samsung teile on näidanud

Microsoft on selle käivitusprogrammi partner, kellel on Note 10 integreeritud kogemus ja mida toetab nutitelefoni nupp „Link to PC”, mis kopeerib arvutis olevaid teateid, märkmeid ja rakendusi.

Aasta lõpuni hõlmab see kogemus ka võimalust helistada ja kõnesid vastu võtta otse nutitelefoniga Note 10 ühendatud arvutis.

Peaaegu esitluse lõpuni jõudis Samsung kätte ka ĂĽliõhuke, ĂĽliõhuke 13-tolline 13-tollise ekraaniga kaasaskantav arvuti, mis näeb välja nagu sĂĽlearvuti, kuid millel on “nutitelefoni olemus”, mobiiliprotsessori, pĂĽsiĂĽhenduse, Windows 10 ja hea akuga. hoidke 23 tundi. Ja laadige sama laadijaga nagu märkuses 10.

S Book tuleb müüki septembris, hinnad algavad 999 dollarist, kuid saabumiskuupäevad Euroopas ja Portugalis on ebaselged.

Integreeritud kasutamine kõigi seadmete vahel

Microsofti tegevjuht Satya Nadella on üllatuskülaline, kelle lõpuks päästis DongJin (DJ) Koh, teatades partnerluste tugevdamisest avatud koostöörežiimis, et tuua rohkem innovatsiooni, luues tööriistade ja kogemuste kaudu sarnaseid seoseid.

“Oleme alles alguses, kuid meil on veel rohkem,” ĂĽtles Satya Nadella, kes kirjeldas visiooni, kus rakendused ja tarkvara töötavad telefonidel, tahvelarvutitel ja arvutitel ĂĽhtemoodi, parandades kasutajakogemust.

Toimetuse märkus: neid uudiseid uuendatakse konverentsi ajal. Viimane värskendus 22h35.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH