Samsung panustab oma jõude oma odavamatele nutitelefonidele

Praegu peaaegu lõppenud aasta pole Samsungi jaoks nutitelefonide valdkonnas helge aasta. Ettevõte on müünud ​​vähem seadmeid ja kihlveod tippklassi mudelitele pole andnud soovitud tulemusi.

Korea Timesi avaldatud aruandes viidatud Lõuna-Korea korporatiivsed partnerid kinnitasid, et 2016. aastal strateegia muutub ja et ettevõte valmistub investeerima tugevusse oma keskmise ja madala tootevalikuga toodetesse, turu ansamblitesse, milles ta on esinenud. parem müügitingimustes.

Selle tulemuseks on mõned olulised teadaanded selles valdkonnas, mõned uued turule toomised ja tugevam panus toodete diferentseerimisele, mis on suunatud nendele kahele segmendile, kus kaubamärk on vastavalt Galaxy A ja Galaxy J liinidega.

Sama allikas kinnitab, et Lõuna-Korea ettevõte prognoosib 2016. aastaks nutitelefonide tootmise vähenemist 12%, mis seaks kauplustesse tarnitavate üksuste arvu vahemikku 420–430 miljonit ühikut.

Allikatest, kellega Korea ajaleht ühendust võttis, selgus ka, et Samsungi uue koosseisu tipp Galaxy S7 peaks turule tulema kahes versioonis, nagu seda on teinud ka Galaxy S6-ga kaubamärk. Panus naaseb kõvera mudeli juurde, mis on turul parem aktsepteeritud variant.

Samsung on üks nutitelefonide ja mobiiltelefonide kaubamärkidest, millel on põhjalikum varustus ja igal aastal turule tuleb rohkem uusi mudeleid. Viimastel aastatel on ettevõte aga vähendanud turule lastud mudelite arvu ning panustab (ja investeerib) rohkem tugevale kohalolekule turu kõrgemas segmendis.

Märkmete kirjutamine: Uudist muudeti, et teha kindlaks, et avaldus pärines partnerilt, mitte Samsungi ametlikust allikast, nagu see algselt nimetati. Parem on viidata prognoosidele, mis on seotud seadmete tootmise ja mitte müügiga.