Samsung panustab virtuaalse reaalsuse sisuteenustele

Virtuaalne reaalsus kogeb praegu ainulaadset hetke, sest kuigi see tundub olevat kaugel igapäevaelu tehnoloogia kuulutamisest, on tõsi, et igal nädalal ilmuvad uudised turu kinnituseks oluliste väikeste sammude kohta.

Samsung on ĂĽritanud selles vallas mõningaid “kulutusi” teha ja pärast Gear VR-i väljakuulutamist – virtuaalreaalsuse prillid, mis peaksid Portugali jõudma jaanuaris – kuulutab nĂĽĂĽd välja sisuteenuse.

Milk VR võimaldab ümbritseva 360º video vaatamist voogesituse kaudu, võimaldades juurdepääsu sisule kuni Ultra HD eraldusvõimega. Kuid olulisem kui praegu tehnilise eelvaate versioonis on see, mis tulemas on.

Asian Tech lubab rakendust igal nädalal uue sisuga värskendada ja loodab, et kasutajatel on piisavalt põhjust piima VR-i vähemalt korra päevas kĂĽlastada – nagu seda teevad paljud YouTube’ist.

Selles algfaasis olev sisu on tasuta ja prooviperiood võib varieeruda ühest kümneni. Muusika, sport, action ja elu ja stiil on mõned kategooriad, mida esindatakse, selgitab Techcrunch.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi