Samsung reklaamib mängijate meistrivõistlusi Odyssey Challenge

Mängijate meistrivõistlused Odyssey Challenge’is, Samsungi mängurivis pakkumised ja veel uudiseid ettevõtte juuliks

Samsung reklaamib mängijate meistrivõistlusi Odyssey ChallengeOdüsseia väljakutse on nüüd juulis

SEE Samsung teatas aprillis uus märkmikute rida 2017. aastaks, kuid see oli ettevõtte arvutimänguri Odyssey debüüt, mis äratas käivitamise ajal tähelepanu.

See märkmik sobib ideaalselt mängurite fännid, kes soovib head arvutit, kuid hea kulude-tulude suhtega. Et näidata teile rohkem Samsungi OdĂĽsseiast kahe juulikuu kampaania reklaamimine. Täna 12. juulist kuni 6. augustini, Patife ja Rakin mängijad löövad oma sotsiaalmeedia kanalites kokku, et “mängurimaastikku rokkida”.

Päevast alates 17. juuli, São Paulos Shopping Eldorados kuni 30. juulini külastajad saavad Samsung Odyssey märkmikke testida kaubamärgi stendil. Lisaks on testimiseks saadaval ka Samsungi mängumonitorid, mis demonstreerivad ettevõtte jõupingutusi sellesse segmenti sisenemiseks. Avalikkus saab mängida Vikerkaarekuus ja valvekoerad 2.

Väljakutse peamine tegevus toimus nädalavahetusel 22. ja 23. juuli, millal Odüsseia väljakutse.

Odüsseia väljakutse ülikiirusel

Mängijad osalevad meistrivõistlustel legendide liiga, jagatud kaheks vahetuseks, mõlemat juhivad kaks kutsutud mõjutajat.

Iga vooru võitjad pääsevad pühapäeval toimuvale suurfinaalile.

„Selle tegevuse eesmärk on näidata tarbijatele Samsungi Odüsseia jõudu. Soovime ära kasutada juulikuist puhkuseperioodi, et kõik saaksid lubada kõrgetasemelise võistluse põnevust ja lõbutseda sõpradega, ”ütles Samsung Brasiilia sülearvutidivisjoni direktor Sandra Chen.

Tegevuse huvitavamaks muutmiseks külastajad Samsung võib olla võrgus saate mängida Vivo Fibra lairiba abil, kiirusega kuni 300 Mega.

Lisaks Odüsseia väljakutse toob hagi, et Samsung Odyssey ostmisel saavad tarbijad mängurikomplekti. See kampaania kehtib kunikuni selle aasta 31. juulini või kuni 400 auhinna varu saab otsa.