Portugalilased ostsid 2019. aastal vähem mobiiltelefone, kuid olid kallimad. Samsung on enimmüüdud kaubamärk - seadmed

Samsung saab turule tuua Galaxy Foldi uue versiooni soodsama hinnaga – seadmed

Samsung Galaxy Fold ja Galaxy Z Flip on äratanud nutitelefonide fännide tähelepanu: nii nende tehnoloogia kui ka kõrgete hindade tõttu. Pärast seda, kui patent soovitas Z Flipi järeltulijale kaamera konfiguratsiooni, on nüüd ilmnenud uued kuulujutud, mis näitavad, et Samsung valmistub turule tooma Galaxy Fold Lite: kokkupandav mudel soodsama hinnaga.

Lõuna-Korea kaubamärgist tuntud seadmelekke ja XDA Developers portaali liikme Max Weinbachi sõnul on Galaxy Fold Lite'i hind umbes 1099 dollarit ja see on saadaval rahvusvaheliselt. Ilmselt võib nutitelefonil olla Qualcommi protsessor Snapdragon 865, kuid see ei paku 5G-võrkudele tuge.

Galaxy Fold Lite võib omada ka 256 GB salvestusruumi. Max Weinbachi sõnul on nutitelefonidel väiksemad ekraanid kui algsel Galaxy Foldil. Lisaks võivad ettevõtted lisada õhukese klaasi asemel plastist ekraanid, mida saab kokku voltida.

Ehkki Max Weinbach ei esitanud uue nutitelefoni turuletoomise võimalikku kuupäeva, ennustab Displei tarneahela konsultantide tegevjuht Ross Young, et Samsung suudab selle maailmale selle aasta juulis avaldada.

Ametniku sõnul hakatakse nutitelefoni nimetama Galaxy Fold Special Edition, mitte Galaxy Fold Lite. Tegevjuhi sõnul valmistab Lõuna-Korea ettevõte Galaxy Foldi järeltulija saabumist ette originaalsete mudelite varude tühjendamise teel. Mäletatavasti plaanib Samsung Foldi järeltulija turule tuua selle aasta teises pooles.