Samsung teatas oma Galaxy Booki koosseisus kolmest uuest sĂĽlearvutist

Samsungi ökosüsteemi tehnoloogiaarendajatele pühendatud konverentsil jättis tootja uue põlvkonna toodete esitluse Galaxy Booki koosseisu lõpuni. Seal on kolm erineva funktsiooniga mudelit: Galaxy Book S, Galaxy Book Ion ja Galaxy Book Flex, kõik on jõudlusvalmis, uusimate Intel Lakefieldi protsessoritega, mis toetavad LTE-ühendust, on alati ühendatud, nagu nutitelefonid.

Ettevõte lubab funktsionaalseid arvuteid, inspireerides oma telerites joomapilte. Seetõttu väidab Samsung, et Galaxy Book Ion on esimene QLED-ekraaniga arvuti, mis pakub suurepärast pildikvaliteeti ja teravamat kontrasti. Book Ionil on kümnenda põlvkonna Intel Comet Lake protsessor ja see kaalub 970 grammi, lubades teie klaviatuuril disaini, mis muudab selle kirjutamise veelgi mugavamaks. Ettevõte uurib hiljuti ka Galaxy S10 funktsioone, näiteks aku jagamist, mis muudab selle dokkimisjaamaks teiste ühilduvate seadmete toitmiseks.

Juba Galaxy Book Flex, uue kabrioleti saab kokku panna ja seda saab kasutada tahvelarvutiga, kaasas on pliiats joonistamiseks või märkmete tegemiseks, kõigi Galaxy seadmetega sünkroonis hoidmiseks. Air Action võimaldab teil jagada esitlusi ja muud sisu ilma arvutit puudutamata. Samuti on see varustatud energiajagamissüsteemiga.

Arvuti jõuab valitud turgudel turule järgmise aasta detsembris.