Samsung tutvustab uut 8K-ekraani 583-tollise ekraaniga

Samsung tutvustab uut 8K-ekraani 583-tollise ekraaniga

Samsung tutvustab uut 8K-ekraani 583-tollise ekraaniga

Täna täna (11.) kuni reedeni (14.) Amsterdamis toimuva Euroopa integreeritud süsteemi (ISE 2020) ajal esitles Samsung uut ekraanimudelit kommertskasutuseks.

Pakub erinevaid lahutusvõime ja füüsilise suurusega lahendusi, ulatudes 8K ja kuni 583 tollini.

Tutvustatud mall QLED 8K SMART, MĂĽĂĽr äri jaoks ja 2. klapp ajakohastatud, rakendustega erinevatele sektoritele – alates loome-, ettevõtteharidusest ja muust.

QLED 8K nutikad

QLED 8K SMART Signage Now esitleb maailma esimest 8K ekraani, mis on võimeline töötama 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. seda QPT-8K mudelid sellel on lisaks 2000 niti heledusele ka erakordne pildikvaliteet, HDR10 + tehnoloogia ja 100% värvispekter.

Uued mudelid on mõeldud seinale kinnitamiseks ja on saadaval versioonides 65, 75, 82 ja 98 tolli, sobivad suurepäraselt mitmesugusteks ärivajadusteks.

"Samsung muudab tulevikutehnoloogia reaalsuseks täielike kuvalahendustega, mis on sügavamad, koostöövalmis ja interaktiivsed kui kunagi varem. ISE on Samsungi jaoks üks parimaid võimalusi tutvustada edasijõudnutele ärirakendustele meie tööstuse juhtivate väljapanekute kaudu"ütles Samsung Electronics'i visuaalekraanide äri vanem asepresident Hyesung Ha.

"Meil on väga hea meel tutvustada uusi funktsioone ja laiendada oma digitaalsete märgiste valikut kõige kaasaegsema tehnoloogiaga, näiteks 8K, The Walli uus mudel, koostööl põhinev ekraan ja palju muud, mis annab ettevõtetele võimalusi, mida neil pole kunagi varem olnud," lisas ta.

Uus ekraan on varustatud protsessoriga AI Quantum 8K, sellel on sisseehitatud 8K AI sisemised õppimis- ja lisafunktsioonid, mis saavad 8K-sisuga sisu täiustamata ja realistliku 8K-eraldusvõime saavutamiseks automaatselt täiustada.

QLED 8K - tehnoloogia võimaldab selle kasutamist isegi haiglakeskkonnas, kus näete eksami ĂĽksikasjalikke testi tulemusi.QLED 8K – tehnoloogia võimaldab selle kasutamist isegi haiglakeskkonnas, kus näete eksami ĂĽksikasjalikke testi tulemusi.

Simulatsioonirežiimiga Dicomsaavad tervishoiutöötajad mittediagnostika eesmärgil vaadata meditsiinilisi pilte hallil skaalal, sealhulgas röntgenikiirgust ja magnetresonantsi; Tänu Samsungi suurepärasele kuvamistehnoloogiale vaadatakse pilte hämmastava detaili ja selgusega.

Ekraanil on opsüsteem Tizen 5.5 Samsungilt ja toetab ühenduvust kuni nelja erineva sisuallikaga, mida kõiki saab kuvada üheaegselt 4K eraldusvõimega erinevatel ärikasutusjuhtudel, kui vaja on mitu ekraani.

Uus 8K QLED ekraan ühildub ka Samsungi uusima ulatusliku signaalimistarkvara lahendusega MagicINFO 8, mis võimaldab igal monitoril pakkuda terviklikku lahendust igas suuruses ettevõtetele.

Uued mudelid on kogu maailmas saadaval 2020. aasta esimesel poolel.

Müür äri jaoks

Uuendusliku tehnoloogia kasutamine microLED Samsung lubab uusi funktsioone digitaalsetes märgistustes. Veelkord, sel aastal on üks Samsungi enim räägitud kuvaritehnoloogia edusammudest: auhinnatud modulaarne microLED-ekraan, mida tuntakse nimega The Wall.

Paneelid kuni 583 tolli (suurimalt esitletud)Paneelid kuni 583 tolli (suurimalt esitletud)

Esitatud eelmisel aastal Luksuslik sein esitledes võrratut visuaalset kogemust erinevate elustiilifunktsioonidega, mis on saadaval kuni muljetavaldava 8K 292-tollise versioonini.

Joon Müür Samsung pakub piiramatuid võimalusi nii suuruse, eraldusvõime kui ka kuvasuhte osas ning kõik monitorid on täiesti ääristeta.

Samsung laiendab sel aastal oma portfelli The Wall koos Müür äri jaoks, mis tutvustab mitmesuguseid ärirakendusi, alates juhtimisruumist kuni saatekeskuseni, fuajeest, disainikeskusest ja muust.

Wall for Businessil on mitmesuguseid absurdsed suurused ja proportsioonid ning mitmesugused konfigureerimise ja reguleerimise võimalused, alates 4K 219 ja 292-tollistest versioonidest kuni 437 ja 583 tolli uued 8K versioonid, läbi aegade suurim esitlus.

Samsung 2. klapp

Lisaks esitleb Samsung ka intuitiivset ja hõlpsasti kasutatavat digitaalset pabertahvlit Flip 2, millel on praktiliselt piiramatu utiliit ettevõtetes, hariduses, loomisel, jaemüügis ja mujal.

Uuendatud ekraan säilitab kõik originaalmudeli kõige kasulikumad omadused, täiustatud kujunduse ja uued funktsioonid, mis hõlbustavad koostööd, jagamist ja loovat mõtlemist.

2. klapp - interaktiivne ekraan, võimaldab kaugkoostööd.2. klapp – interaktiivne ekraan, võimaldab kaugkoostööd.

Erinevates kohtades asuvate kasutajate parema koostöö edendamiseks on Samsung teinud koostööd tööstusharu juhi Cisco Webexiga, tuues kokku uuenduslikud Webexi meeskond ja Webex Roomkit Mini lahendused koos Samsung Flip 2 ekraanitehnoloogiaga.

Pakkumine Webex on Flip, mida näidatakse ISE 2020-l, pakub kasutajatele terviklikke funktsioone integreeritud kogemusena. Intuitiivse kasutajakogemusega Webex on Flip võimaldab kasutajatel hõlpsalt mõne lihtsa puudutusega sujuvalt üleminekut pabertahvlite, kohtumiste, esitluste ja kahesuunaliste tahvlite vahel.

Spetsiaalselt kaugkoostööks loodud Webexi meeskond võimaldab kasutajatel, kes liituvad platvormiga ükskõik millisest asukohast, anda oma panus, jagades üksteise monitorid üheaegselt, hõlbustades koostööd reaalajas, sõltumata meeskonna asukohast.

Soovitame lugeda: