Samsung ĂĽtles, et naaseb kasumi teenimiseks

Kasv viib väärtuse lähemale 9,5 miljardile võidetud summale (6,44 miljardit eurot), mis kinnituse korral oleks ettevõtte raamatupidamises uus rekord.

Lisaks 47% -le eelmise aastaga on see arv samuti 8,2% -line kasv võrreldes eelmise kvartaliga, kui Samsung teenis 8,78 miljardi vonni (5,94 miljardit eurot) kasumit.

Hoolimata prognoositud kasvust jäid arvud Cneti tsiteeritud analüütikute prognoositust väiksemaks, oodates kasumit 8,8 miljardit dollarit.

Eelmisel kuul on paljud samade analüütikute prognoositud Samsungi järgmise eelarveveerandi arvud langenud ning on mures, et selliste mobiilseadmete müük, nagu tootja, võib turu küllastumise tõttu kannatada.

Aprillis turule tulnud Galaxy S4 registreeris esimesel kuul pärast turule toomist 10 miljonit kogu maailmas müüdud seadet, kuid on sellest ajast alates oluliselt aeglustunud.

Lisaks on neid, kes arvavad, et uusima mudeli kaks varianti – Mini ja Active – kahjustavad Samsungi mobiiliäri kasumimarginaale, mis on viinud isegi ettevõtte turuväärtuse languseni 14 miljardit võitu (umbes 9,42 miljardit eurot).

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi