Samsung valmistas mängijatele IFA 2016-l välja kõvera monitori

Samsung tõi IFA 2016. aastal mängijatele välja veel kaks kõverat monitorimudelit. Liituge näitusega Showmetechi kaudu.

Samsung valmistas mängijatele IFA 2016-l välja kõvera monitoriSelle aasta IFA on paljulubav

Suurim ülemaailmne elektroonikamess alates kahest päevast. Erinevatest turismiobjektidest, see tähendab Samsung valmis reklaamima IFA 2016 uued liikmed kaardus mängijatele mõeldud monitoride rida.

Lõuna-Korea ettevõte esitleb näitusel kahte uut monitori: CFG70, suvandites 24 ja 27 tolli, See on CF91 aastal 34 (!) Tolli.

Mõlemad monitorid kasutavad kvantpunkttehnoloogia, mis on juba sisse lülitatud SUHDTV, mille Samsung käivitas hiljuti Brasiilias. Esitatakse seda uut mängijatele mõeldud monitori sel nädalal IFA-l.

Selle ekraani puhul on huvitav see nanokristalltehnoloogia ikka Samsung eksklusiivne, Mida parandada värvi selgust ja on tõhus energiatarbimine.

Siiani avaldatud teave on mudel CF91 on kumerus 1500R, ühega 100H värskendussagedusz, kellega töötab AMD FreeSync, 21: 9 ekraanil.

Seda CFG70, on kumerus 1800R, koos 144Hz värskendussagedus ja ekraan 21: 9. Samsung ütleb oma mudeli CF791 on tänapäeval kõige kõveram monitor. Oluline on siiski öelda, et see on mudel 34-tolline 21: 9 ekraan näeb välja hämmastav, mitte kõik mängud ei toeta seda ülimalt avatud aspekti.

Samsung IFA 2016-l

Need kaks Samsungi turule toomist liituvad teistega kolm mudelit, mida Lõuna-Korea sel aastal CES-il esitles. Ettevõte jätkab EA partnerlust. SEE monitori hinda pole avaldatud, kuid üks on kindel: Samsung soovib, et soovite seda kõverat mängimonitori.

Kõik Samsung IFA 2016 kohta käivad uudised leiate Showmetechilt, sest oleme siin maailma suurimal elektroonikamessil.