Samsung värskendas oma nutitelefoni versioonile Android 4.0
DODATKI

Samsung värskendas oma nutitelefoni versioonile Android 4.0

Galaxy S II on esimene Samsungi terminal, mis saab värskeima Androidi uusima versiooni 4.0, mis on tuntud sel teisipäeval.

Teate tegi tootja ise ametlikust Samsung Tomorow ajaveebist, lisades, et kättesaadavus hõlmab esmakordselt Koread ja Euroopa riike nagu Poola, Ungari ja Rootsi, kuid peaks laienema ka ülejäänud turgudele, kus kaubamärk kohe tegutseb.

Eeldatavasti kasvab ka värskendusse kaasatud seadmete arv, Samsungi teatel arutatakse „järgmisena“ Galaxy Note, Galaxy SII LTE, Galaxy Tab 8.9 ja 10.1.

Korea tootja ei esitanud Google’i mobiilse operatsioonisĂĽsteemi uusima versiooni värskenduste kohta rohkem ĂĽksikasju, kaitstes ainult seda, et värskenduste ja hõlmatud mudelite kättesaadavus ja kuupäev võivad turult erineda ja sõltuvalt mobiilsideoperaatorite vajadustest.

Android 4.0 versiooniuuenduste kättesaadavust lubatakse alates detsembrist, kui Samsung nimetas võimalikuks kuupäevaks 2012. aasta algust. Nii LG kui ka Sony edendasid kuupäeva samal ajal, viidates sihikule kevad.

Sama postitus Samsung Tomorow mainis ka märtsi lõpust algava Galaxy S, Galaxy Tab 7, Galaxy S Plus, Galaxy S SCL ja Galaxy W piparkoogid Android 2.3 püsivara värskenduse kättesaadavust.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Patricia Calé