Samsung võib järgmisel kuul avaldada Galaxy S10 ja kokkupandava nutitelefoni

Samsung võib järgmisel kuul avaldada Galaxy S10 ja kokkupandava nutitelefoni

Samsung on traditsiooniliselt valinud igal aastal Barcelonas toimuva Mobile World Congress’i etapi, et tutvustada uue põlvkonna Galaxy S-d. Sel aastal pääseb tootja eeskirjadest kõrvale ja kinnitab oma tippsegmendi kĂĽmnenda aastapäeva oma ĂĽritusel, mis toimub kuupäeval enne ĂĽritust. Hispaania keel.

Wall Street Journali teatel võiks väidetavalt kokkuklapitavaid Samsung Galaxy S10 ja Galaxy F esitleda 20. veebruaril kavandatud üritustel San Franciscos ja Londonis. Loodetavasti kinnitatakse või ei kinnitata mõningaid uue varustusega seotud kuulujutte, näiteks 5G kasutuselevõtt S10-l, kaamera jaoks ekraanil olev auk ja ekraanil endal olev biomeetriline sõrmejäljesensor. Samuti on oodata S10 erinevat versiooni, näiteks Lite, madalama hinnaga ja kolme objektiiviga süsteemi.

Kokkupandava mudeli kohta on palju uudishimu, kuidas tootja saabumisele reageerib, alates esimesest mudelist kuni turuni, RoyPus FlexPai. Ja hinna kohta, kusjuures kuulujutud pakuvad lukustamata versioonis väärtust vahemikus 1700–250 eurot.