Samsung võib olla lähedal kaameraga Galaxy A nutitelefoni turule toomisele

Tundub, et Galaxy Note 9 turule toomine oli Samsungile väga hea, sest pärast selle käivitamist ilmus järjest rohkem kuulujutte ja uudiseid Lõuna-Korea ettevõtte kohta. Näiteks on tootja kohta viimased kuulujutud, et J6 Prime on peaaegu välja kuulutatud. Kui te uudiseid ei näe, vaadake allpool:

Ja kui rääkida kuulujuttudest ja uudistest, siis täna tuleb teine, mis on seotud Samsungiga. See on Samsungi enda poolt 11. oktoobriks kavandatud sĂĽndmus. Kutses ei olnud siiski ĂĽksikasju selle kohta, millist seadet Samsung peaks teatama, ja ainus asi, mille kutse esitas, oli fraas “4X the fun”, millele järgnes fraas “A Galaxy Event”.

Mõni ĂĽtleb, et see on uue Galaxy J väljakuulutamine, teised allikad väidavad, et viimasel ajal on räägitud kokkupandavast nutitelefonist, kuid kõik need eeldused on keerulised. Tänu kutsele oli võimalik järeldada kahte asja: see on A-rea seade tänu fraasile “Galaxy Event” (nali on A-ga, mis võib tähendada joont A, ja “ĂĽks”, asesõna, inglise keeles) ja see võib tulla nelja kaameraga, mis oleks mõttekas kutsel oleval 4x-templil.

01. Ametlik kutse Samsung A Galaxy ĂĽritusele

Üritus on kavandatud 11. oktoobrile / © samsungmobilepress.com

Samsung omalt poolt ei öelnud muud kui väljendatud kutse. Siiski loodeti, et tuleb teatada millestki olulisest, sest kutse oli ootamatu. Jääb vaid oodata, et näha, mis toimub 11. oktoobril.

Ja sina, mis seadet sa arvad, mida Samsung 11. päeval esitleb?