Samsungi kaevatakse kohtusse, kuna seadmes on liiga palju eelinstallitud rakendusi

Oleme sageli üllatunud, et värskelt ostetud seadmes on piiratud mahus ruumi. Seadme kasti reklaamitud väärtus pole kasutajale täielikult juurdepääsetav ja mitte alati võib operatsioonisüsteemile omistada vigu. Eelinstallitud rakendustest on saanud paljude tootjate rahaallikas ja kasutajad peavad oma seadmes saadaolevat ruumi haldama rea ​​manöövreid tehes. Kui see sõltub aga Shanghai tarbijaõiguste kaitse komisjonist, võib see tava muutuda. Tutvuge allpool toodud üksikasjadega.

Hiina komisjon süüdistas Samsungi mälumahuga seadmete müümises, mis olid tunduvalt väiksemad kui kastidel märgitud. Agentuuri andmetel on Galaxy Note 3 (Hiina mudel) 44 eelinstallitud rakendust, mainimata toote pakendit või nende desinstallimise juhiseid. Need süüdistused põhinesid mitme kasutaja kaebustel, kes polnud rahul taustal töötava muu tarkvara mitme muu rakenduse, näiteks sõnastike, mängude, ostuportaalide, olemasoluga. Peale Samsungi hoiatas komisjon Oppot ka umbes 71 X9007-mudelile juba installitud rakenduse laadimise eest.

Seda punnitused on muutunud paljude tootjate seas tavaliseks tavaks, eriti kaubanduspartnerluste tuluallikana. Kuid paljud kasutajad otsivad üha enam seadmeid, millel on vähem eelinstallitud rakendusi, näiteks Motorola Moto G. Mõlemal tootjal on väidetele vastamiseks aega kuni 15 päeva ja pärast seda seisukohta määrab Shanghai kohus juhtumi lahendamiseks kuupäeva.

Kas teie seadmel on ka palju eelinstallitud rakendusi?