Samsungi kasum langes taas ja suurimaks süüdlaseks oli mälukiipide turg

Tundub, et Samsungi finantsolukord jääb ebasoodsaks, kuna selle ärikasum langes selle aasta juulist septembrini võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 55,7%, vähendades seda hinnanguliselt 6,7 miljardi dollarini. Selle teatas ettevõte oma veebisaidil avaldatud avalduses, märkides kasumi ja tulude kasvu alates 2019. aasta algusest. Prognoosid avalikustati selle kuu alguses. Sarnaselt ärikasumiga on ka tulud langenud, seekord 5,3%, umbes 53,4 miljardi dollarini.

“Kolmanda kvartali kasum langes järsult aastatagusega võrreldes, kuid paranes eelmise kvartaliga võrreldes, kuna nutitelefonide mĂĽĂĽgi tugevnemist ja mobiilsete OLED-ekraanide suuremat kasutamist pidurdas jätkuv nõrkus mälukiipide turul,” ĂĽtles Samsung oma avalduses.

Samsung

Samsungi majandustulemused 2017. aastast kuni 2019. aasta III kvartalini

“Data-title =” Samsung – Samsungi kasum on taas languses ja suurim “sĂĽĂĽdlane” on mälukiipide turg – SAPO Tech ”> Samsung Samsungi majandustulemused 2017. aastast kuni 2019. aasta III kvartalini

Seega, ehkki konkreetseid arve ei avalikustata, väidab ettevõte, et mälukiibid on kasumi teenimise seisukohast peamine kriitiline punkt, vaatamata prognoosile müügi kasvu 2020. aastal. Kuid teistes valdkondades pole uudised ettevõtte jaoks nii negatiivsed. Näiteks Galaxy Note 10 kasvatas kogumüüki 10%.

Mobiiliäri teenis selles kvartalis ärikasumit 2,5 miljardit dollarit, mis on 32% rohkem kui eelmisel aastal. Siiski ootab Samsung ülejäänud majandusaasta jooksul nõrgemat nutitelefonimüüki, mis tuleneb majanduslikust ebakindlusest ja hooajalisest mõjust. Ikka seoses 2020. aastaga loodab tehnoloogiagigant 5G toodete ja kokkupandavate seadmete müügi kasvu.