contador gratis Saltar al contenido

Samsungi röövtolmuimeja 5 eelist

Samsungi röövtolmuimeja 5 eelist

Avastage Brasiilia turul müügil oleva Samsungi nutika robottolmuimeja POWERbot VR7200 5 eelist

A Samsung sellel on terve rida kodumasinaid ja nutikat elektroonikat, mis hõlbustavad inimeste igapäevast elu erineval viisil. Üks neist, mis hiljuti käivitati Brasiilias, on indito VR7200 POWERbot, Brasiilia turul lansseeriti Samsungi esimene tolmuimejaga robot. Sellel on hääljuhised saadaval portugali keeles ja veel 13 keeles.

Lisaks tõstab selle roboti tühjus intelligentsuse kontseptsiooni, ajakohastades tarbijaid programmeerimis- ja puhastusrežiimides. Kui te ikkagi ei tea või ei tea, kuidas see töötab, oleme selle toote mõned eelised eraldanud, et mõistaksite selle funktsiooni paremini.

Kauguse juhtimine

Powerbot VR7200 saab juhtida nutikate asjade abil.Nagu teisedki Samsungi nutikad tooted, on POWERbot VR7200 hõlpsasti ühendatud nutikate asjade rakendusega.

Esimene asi, mis juhib tähelepanu võimalusele, et rakendus saaks seda kontrollida Nutikad objektid, saadaval nutitelefonides Android ja iPhone. Mahla taset on võimalik käivitada, peatada, muuta, kontrollida, kus seda puhastatakse, ja seada erinevaid puhastusgraafikuid.

Lisaks roboti vaakumi juhtimisele ja jälgimisele kõikjal, on kasutajal ka kaugjuhtimisfunktsioon, nii et saate seda ka otse juhtida. seda VR7200 POWERbot tarbijate teavitamine nende olukorrast ning programmeerimis- ja puhastusmeetoditest, vigade või probleemide korral hoiatuste andmine – portugali keeles.

Ülalolev kaamera

POWERbot VR7200 Visionary Mapping 2.0.Visionary Mapping 2.0, kaamera robotvaakumis keskkonna täielikuks kaardistamiseks.

Erinevalt teistest turul olevatest mudelitest, kus vaakumroboti ees või isegi allosas on kaamerad, on see mudel pärit Samsung teil on süsteem nimega Visiooniline kaardistamine 2.0, mille kere ülaosas on kaamera, mis kaardistab keskkonda ja leiab parima viisi põranda puhastamiseks. Sellel on ka FullView sensor, Kes kontrollib täpselt suuri alasid, nii et ta teab täpselt, kuhu minna, ja hoiab ära isegi kitsad ruumid ja väikesed objektid.

Robotvaakumil on ka põhjas optiline andur ja kolmeteljeline güroskoop, mis parandab keskkonna skaneerimise täpsust, luues täpsemad kaardid, optimeerides puhastusaega. Samuti on võimalus puhastada keskkonnas üks punkt, mille funktsioon on nn Punkti puhastamine, mis kasutab kaugjuhtimispulti. Suunake tuled tolmuimeja ette ja see suunatakse puhastuskohta.

Isepuhastuv purusti

POWERbot VR7200 isepuhastuv purustiPurustaja puhastusvahend ise loomade või karvadega seotud probleemide ületamiseks.

Isepuhastuv purustaja harja keskel ja küljel lihvib kõiki juukseid või loomakarvu, mis harilikult harjaneksid. Pärast hävitamist imbitakse väiksem osa vaakumisse, nii et te ei pea muretsema selle käsitsi eemaldamise pärast VR7200 POWERbot .

Sellel on ka funktsioon nimega Servapuhas meister, mis on tehtud ruumi nurkade täielikuks puhastamiseks. Harjake harjased tolmuimeja esiosa lähedale. Ja seda Automaatne katik langeb automaatselt, et luua tõke, mis aitab rohkem tolmu imada.

Eriti õhuke disain

POWERbot VR7200 eriti õhuke disain.Kompaktne suurus, mis võimaldab puhastamist diivani ja voodi all.

Suurus VR7200 POWERbot see on ette nähtud puhastamiseks isegi raskesti ligipääsetavates kohtades palju tõhusamalt, näiteks diivanite ja voodite all. Kõrgus on vaid 97mm, mis viib selle teistest turul pakutavatest mudelitest eespool.

A Samsung teatab meile, et harja disain on 278 mm lai, 35% suurem kui tavalistel harjadel ja mahla kangus on 40 korda suurem kui teistel tolmuimejatel, muutes VR7200 POWERbot õnnestus paremini ja lühikese aja jooksul puhastada.

Aku kestvus

A Samsung see tagab ka robottolmuimejate hea aku kestvuse. Kui energiatarve on madal, programmeeritakse see automaatselt laadimisbaasi naasmiseks. Pärast täielikku laadimist naaske viimasesse kohta ja jätkake puhastamist oma kohast.

Saadaval roosa kullaga VR7200 POWERbot saabus Brasiiliasse augustis ja on saadaval alates R 4 999,00 dollarit Brasiilia suuremates jaekauplustes ja ametlikul saidil Samsung.

Mis sa arvad? VR7200 POWERbot? Kas kasutate seda oma maja puhastamiseks? Jätke see kommentaaridesse!