Samsungi telerid saavad iTunes’i sisu ja AirPlay 2 tuge

Kas teate “kĂĽlmunud põrgu” uudiseid? Noh, see on ĂĽks neist.

SEE Samsung teatas täna, täispühapäeval on juba 2019. aasta Consumer Electronics Show (CES) meeleolus selge, et põhjapoolkeral on kevadest (meie sügisest) selle aasta nutitelerimudelitel juurdepääs Täitke iTunes ja saada toetust AirPlay 2.

Täpselt nii: igaĂĽks, kellele kuulub järgmise põlvkonna Samsungi nutiteler, ei vaja enam iTunes TV poe kaudu levitatavate filmide või telesaadete ostmiseks / rentimiseks Apple TV-d ning saab AirPlay abil ka iPhone’i ja iPadi ekraanisisu / peegli otse suurele ekraanile saata. .

iTunes ja AirPlay Samsung TV-s

“Meil on hea meel tuua Samsungi nutitelerite kaudu iTunes’i ja AirPlay 2 kasutuskogemused rohkemate tarbijateni ĂĽle kogu maailma, nii et iPhone’i, iPadi ja Maci kasutajatel on nĂĽĂĽd veel ĂĽks võimalus oma lemmiksisu kodus suurel ekraanil nautida”, kuulutas ta. Eddy Cue, Apple’i tarkvara- ja Interneti-teenuste vanem asepresident.

Uudsus on mitmes mõttes erakordne. Esiteks räägime Apple’i ja Samsungi partnerlusest, mis näitab ainult seda, et nende vahelised juriidilised vaidlused ja konkurents, millega nad näiteks nutitelefonide segmendis kokku puutuvad, saab eraldada ĂĽlejäänud nende ärihuvidest – mis on ilmne, arvestades, et Apple investeerib miljoneid ja miljoneid dollareid erinevatele ekraanidele. toodab näiteks Samsung.

Teiseks, nagu nägime hiljuti Apple Musici väljakuulutamisega Amazon Echo seadmetes, näitab see selgelt Apple’i muutumist uueks ettevõtteks, mis tõesti investeerib palju ja on väga keskendunud oma teenindussektori mitmekesistamisele. Lõpuks mõistis ta, et selles piirkonnas hiiglaseks saamiseks ei saa ta enam kõike oma ökosĂĽsteemile keskenduda.

Lõpuks on selge ja selge, et see kõik on hea ettevalmistus Apple Video – või kuidas iganes Apple seda teenust nimetab. Voogesitus video. Ei olnud mõtet, et ta investeeriks miljardeid dollareid millessegi, mida ainult Apple TV omanikud saaksid tarbida.

Uuendus lisatakse algselt Samsungi 2019. aasta telerimudelitesse ja see on saadaval ka püsivara värskendusena 2018. aasta mudelitele, tarbijatele enam kui 100 erinevas riigis.

Ilmselt on Samsung esimene, kes sellesse uude Apple’i partnerlusloendisse siseneb. Vea kihla, et see on järgmine? Ma ĂĽtleksin, et LG-l, millel on muide olnud lähedased suhted Apple’iga pärast Maci jaoks mõeldud 4K ja 5K kuvarite käivitamist. Eks näeme hiljem.

The Verge’i kaudu