Samuti pakub TextExpanderi utiliit oma iOS 8 jaoks oma klaviatuuri

TextExpander Rakendus TextExpanderi puudutus Selle eesmärk on luua tähtede jada, mida kasutatakse otseteedena sõnadele või tekstitükkidele. Erinevus iOS-i klaviatuuri otseteede omakeelsest funktsionaalsusest on see, et see võimaldab salvestada teksti vormindamist, mis sobib suurepäraselt näiteks e-posti allkirjade jaoks.

IOS 8 avanemisega ja kolmanda osapoole virtuaalse klaviatuuri süsteemi lisamise võimalusega on mõned arendajad huvitatud nende rakenduste funktsionaalsuse laiendamisest, mis olid varem kinniliivakast“Süsteemist. Ja naeratuse inimesed tahavad ka lõbutseda ja pakkuda TextExpanderi funktsionaalsusega klaviatuuri.

See on veel varane versioon ja seda tuleks tõenäoliselt uuendada (nii et loodame, kuna senine välimus on üsna põhiline). Sel nädalal avaldasid nad video, mis näitab nende klaviatuuri tööd, vaadake:

Enne iOS 8 said selle eeliseid nautida ainult rakendused, mis võtsid kasutusele TextExpanderi SDK, kuna iOS ei lubanud rakendusel turvalisuse huvides kunagi teisi rakendusi mõjutada. Nüüd, iOS 8-ga, on see võimalik.

Kuid nad peavad sellele klaviatuurile palju rohkem lisama, mis on väga elementaarne. Kuna ilmuvad mitmed võimalused ja kirjutamine on palju lihtsam, peaksid need olema uutele kasutajatele atraktiivsed. Konkurentsi näide on QuickBoard, millel on sarnane funktsioon, kuid visuaalselt ilma otseteid kaunistamata. Vaadake video demonstratsiooni:

IOS 8 avalik versioon peaks ilmuma eeldatavasti septembri keskel.