Samuti soovib Apple uue Galaxy müügi lõpetada

Nimekirja Samsungi seadmetest, mida Apple sooviks Põhja-Ameerika kauplustest näha, kaalutakse pärast hiljutist kohtu võitu USAs, kuid iPhone’i omanikud on Korea tootja vastu esitanud teise kaebuse.

Nüüd on kaalul 21 Samsungi toodet, sealhulgas Galaxy S III, ja kaheksa patenti. See kaebus on veebruaris saadetud toimiku värskendus ja erineb žürii hinnangust kaks nädalat tagasi. Rahvusvahelise ajakirjanduse andmetel peaksid need uued kaebused läbi vaatama alles 2013. aastal samade kohtunike poolt, kes hiljutist menetlust hindasid.

Apple’i sõnul rikub Samsung jätkuvalt oma patente, tuues turule tooteid, mis on registreeritud intellektuaalse omandi koopiad.

Selles kaebuses viitas Apple algselt 17 tootele, mille arv on nüüdseks kasvanud 21-ni. Kõik nutitelefonid lansseeriti pärast esialgset protsessi, mis tarniti 2011. aasta aprillis.

Pidage meeles, et 6. detsembril hinnatakse kaheksa Samsungi telefoni keelustamise võimalust, järgides hiljutisi California kohtu otsuseid, sealhulgas Galaxy S2 ja Galaxy S 4G, kuid see on lihtsalt üks episood keerukast patendisõjast, milles osalevad kaks ettevõtet.

Apple ĂĽritas – käesoleva aasta juunis – takistada Galaxy S III mĂĽĂĽki, kuid kohtunik Lucy Koh ei saanud käimasoleva protsessi käigus sellele taotlusele manust.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees

Toimetuse märkus: Suurte / väikeste tähtedega trükivead on parandatud.