RAÄŚUNALNIK

Santa Casale ei tohiks jätta ainult veebipõhiste kihlvedude kasutamist

Santa Casa da Misericórdia ei pruugi Interneti-spordiennustuste turul olla täielik eksklusiivsus. Diário Económico sõnul on valitsuse liikmeid, kes ei nõustu selles, kuidas tuleks hallata Interneti kaudu hasartmängude kasutamist, eriti mis puudutab monopolide loomist.

See riigiametnike vaheline tĂĽlitsemine lĂĽkkas Portugali Interneti-hasartmängukorralduse seadusandlike ettepanekute esitamist edasi. Ajalehe teatel jäävad valitsuse ettepanekud selles kĂĽsimuses nĂĽĂĽd “sahtlisse”.

Kuigi näib, et teatud mänguvaldkondades, näiteks online-pokkeris, võistluste avamise osas valitseb üksmeel, ei kehti sama vaidlusaluste spordiennustuste kohta: mõned säilitavad Santa Casa da Misericórdia eksklusiivseid ekspluateerimisi, teised kaitsevad ka avalikke võistlusi.

Teine probleem on seotud saadud tulu suurusega. Ainult väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete panuste eraldamine võib teenida vähem raha, mis on valitsuse jaoks mures, kuna hasartmängude kasutamist Internetis peetakse maksutulu allikaks.

Arutelu selle üle, kuidas tuleks Portugalis võrguhasartmänge uurida, mõjutas ka Euroopa Komisjoni hoiatus, mis nõuab tegevuse läbipaistvat ja mittediskrimineerivat litsentsimist.

Oluline on meeles pidada, et veebiseadus on reguleeritud 2014. aasta riigieelarves, kuid valitsus loobus ettepanekust lõpuks, kuna küsimus väärib iseseisvat ja põhjalikumat arutamist.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Seonduvad postitused

BotĂłn volver arriba

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH