SĂŁo Paulo Futebol Clube väidab, et tal pole ametlikku iPhone’i rakendust

Täna pärastlõunal sai iPhone Blog ajalehelt ametliku kirjavahetuse Sao Paulo jalgpalliklubi, turundusdirektori Bpk kaudu. Adalberto Baptista märkis, et siin avaldatud rakendus on iMaxx SĂŁo Paulo ametnik, mis asub App Store’is ja mida klubi ei tunnusta.

Osa järgmisest avaldusest:

Seetõttu täidame selle artikliga oma kohust, milleks on fännide teavitamine Sao Paulo FC et klubi ei tunnusta meie poolt varem välja antud rakendusi ametlikena.

Nüüd, kui formaalsused on täidetud, lähme üle fakt ja kõrvatõmbed.

Samal päeval avaldasime artikleid kuue erineva meeskonna rakenduste kohta. Klubi kommunikatsiooniosakonna säuts eitas valjult, et mõni iPhone’i rakendus oleks olemas. Võtsime kohe ĂĽhendust PT töötajatega PuudutageLife, kes vastutab rakenduse eest, et juhtunust aru saada. Meie öeldu kohaselt oli see klubi jaoks suhtlusviga, kes polnud teadlik oletatavast partnerlusest Bluemaxxiga.

Nädala jooksul toimus mitu meilivahetust ja tundus, et olukord on kontrolli all, eriti kuna ĂĽkski teistest klubidest polnud kaebusi esitanud. Täna saime enda (meie ja TouchLife’i) ĂĽllatuseks selle “pehme ohu” otse klubilt.

Enne Tere tulemast SPFC turunduse osakonda, sest see näitab KOKKU PÄDEVUST töös, ähvardab blogisid, mis saadavad ainult teavet. Sa oled väga tark. Vihane!

Nagu me siin näitame, oleme alati valmis oma lugejatele tõtt rääkima. Teabe nõuetekohaseks avaldamiseks piisab selgitusest ilma õigusliku ohuta.

Teisel kohal PIINLIK et klubil pole veel kasutajatele ametlikku rakendust nutitelefon viimasel ajal enim räägitud. Kui teie juht ainult mõtles raha teenida, muretsemata fännide mugavuse pärast, näitab see ainult seda, et nad on jalgpallist muutnud registrimasin, Patroniseerides tuhandeid fänne, kes meeskonda armastavad.

Siin käsitletav ei ole praeguste iMaxxi arendajatega nõus ega nõus, kuid kuna tegemist on kasutusvalmis lahendusega, saab seda kasutada (õiguste nõuetekohase tasumise korral) seni, kuni klubil endal on oma rakendus. Teie (mänedžer) teenite raha, mis on rikas ja ihaldatud, ning fännidel on võimalus meeskonda jälgida, kus iganes nad ka pole.

Aga võib-olla ootan teie intellektuaalsest võimekusest liiga palju, te juhid. Lõppude lõpuks, kes saab saata naeruväärne oht ajaveebi, kus isegi jalgpallist ei räägita, ei saa palju oodata.

Kaastunne kõigile selle meeskonna fännidele, kes pole süüdi teda domineerinud mänedžeris.

MÄRKUS. Samal ajal kritiseerime SPFC hoiakut meie ajaveebi suhtes, uurime koos rakenduse eest vastutavate inimestega põhjalikult, et teada saada, kas rakenduses on brändide kasutamisel lugupidamatust. Kui leitakse tõelisi eeskirjade eiramisi, teeme sama ka vastutajatega. See ei muuda aga ühtegi selles tekstis kirjutatud rida.