SAP määras EMEA CRM- ja pilveäri juhtima Portugali

Portugallaste juhitavad äriüksused hõlmavad nii CRM-i, arveldamist kui ka SAP-i kontserni kuuluva Hybrisi uue pilve ja pakkumisi, mis hõlmavad omikanalite ja turunduslahendusi, B2B ja B2C.

Enne SAP-i jõudmist töötasid Portugali juhid ettevõtetes Ernst & Young, Compaq ja HP. Ta on lõpetanud Instituto Superior Técnico arvutitehnika erialal ja olnud infotehnoloogia sektoris 18 aastat. Ta võttis SAP-i Portugali operatsioonide juhtimise üle 2011. aastal, pärit HP-lt, kus ta juhatas ettevõtteteenuste divisjoni.

EMEA lõunaosa piirkonda kuuluvad Aafrika, Hispaania, Kreeka, Iisrael, Itaalia, Lähis-Ida, Portugal ja Türgi.

SAP Portugal on jätnud osa oma töötajatest Saksa ettevõttes rahvusvahelistele ametikohtadele. 2013. aastal võttis João Paulo Silva SAPilt üle Ibeeria suuna. Enne seda oli ta ökosüsteemi ja kanalite valdkonna asepresident ning vastutas kogu SAP ökosüsteemi äridünaamika ja EMEA kanalipartnerite eest.

PĂĽrenee SAPi presidendiamet on läinud teise portugali JosĂ© Duarte kätte, kes juhtis hiljem ettevõtteid EMEA piirkonnas – Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas ning kellest sai hiljem Ladina-Ameerikas tehase president.