Sapir CyanogenMod 10 Android 4.1.2 Jelly Bean Samsung Galaxy S2 GT-i9100 jaoks

Pärast suurepärase AOKP-ROMi katsetamist otsustasin testida Samsung Galaxy S2 GT-i9100 jaoks CyangenMod 10-l põhinevat ROM-i. Pärast palju uurimisi otsustasin arendaja Erezaki Sapiri ROMi, mitteametliku CM10 versiooni (SGS2 jaoks pole ametlikku CM10), mis on pĂĽhendunud foorumikasutajate sõnul parim ja stabiilsem CyanogenMod 10 SGS2 jaoks …

Pärast suurepärast katsetamist AOKP ROM Otsustasin selle proovile panna ROM põhineb CyangenMod 10 jaoks Samsung Galaxy S2 GT-i9100. Pärast palju uurimisi otsustasin seda teha ROM Sapir Arendaja Erezak, mitteametlik versioon CM10 (SGS2 jaoks pole ametlikku CM10), mis pühendunud foorumikasutajate sõnul on parim ja stabiilsem TsüaankloriidMod 10 jaoks SGS2.

Niisiis hakkasin R-i installimaOM AOKP, selle jaoks CM10 Ma teen seda reserv minu seade (rakendused ja andmed) koos Titanium Backup, Ma sain hakkama reserv käivitaja (kasutan Nova käivitaja ja mul on see funktsioon olemas), laadin seadme täielikult, salvestan selle kaardi juurkausta SD Seda APK (installifail) alates Titaanalates Kanderakettalates Samsungi rakendus, see FM-raadio ja teised, mis minu arvates on väga olulised, lisaks installifailidele, kohe seadmesse installida ROM (Püsivara ja Gapps).

Taaskäivitasin seadme sisse taastumine, Mind toetab NANDROID, Valisin võimaluseVeateade“sisse”Ăśles“, Alustasin otsast peale taastumine (“taaskäivitage taastamine“) Ja pärast tegemist Andmete kustutamine (tehase lähtestamine) mis teie seadmes praktiliselt nullis oli, installisin ROM-faili.

Esimene saabas võttis väga kaua aega. See võttis kauem aega kui esimene saabas AOKP (mis on ka aeganõudev). Õnneks, kui kavatsesin aku eemaldamiseks seadme kaant avada, lõpetas ROM lõpuks käivitamise. Niisiis, logisin sisse oma kontoga Google ning toob minu rakendused ja seaded seadmesse tagasi samamoodi nagu installimisel AOKP ROM.

Sapir CM10 omadused:

Selles ROMis on ekraani üleminekud väga kerged ja sujuvad, töötavad kõik sujuvalt, mõlemad kasutavad standardset kanderaketti Trebuchetja kasutage Nova käivitaja. Vaikimisi kanderakett on suurepärane, kuid neile, kellele meeldib oma seadmeid isikupärastada, pole paremat kanderaketti kui Uus. See ei ole kohandatav ROM kui selline AOKP, kuid valikute valik pole väike:

 • ReĹľiim tablett (Mulle see tegelikult ei meeldi, see lihtsalt ei toimi nii hästi kui varem ParanoidAndroid);
 • Lukustuskuva seaded (lukustuskuva) nagu: kella joondamine, aku oleku indikaator, teave omaniku kohta, ilm, kalender, otseteede seaded jne;
 • Teemavalija;
 • Olekuriba ja muutmise seaded kokku;
 • Fondi suuruse määratlus;
 • Konfiguratsioon võim Ei saa;
 • Navigeerimisriba kasutamise võimalus;
 • Raadio konfiguratsioon (põhiriba);
 • Ekraani reguleerimine;
 • Kiirendusmõõturi reguleerimine ja kalibreerimine;
 • Peen reguleerimine puutetundlikus reaktsioonis puudutada;
 • Luba rokiheli;
 • jne.

Ăśhendused ja signaalid:

Ühenduse osas on 3G signaali vastuvõtt väga hea, sealhulgas lõastamine WiFi-ühendus. WiFi-signaali vastuvõtt on samuti väga hea, samuti ühendus Bluetooth. Nii seda kui teist AOKP on ROM testitud, mis andis paremaid raadiotulemusi (põhiriba).

Mis puutub kõnede tegemisse ja vastuvõtmisse ning SMS-ide ja MMS-ide saatmisse ja vastuvõtmisse, siis on signaal samuti väga hea.

Lugupidamisega GPS ta fikseerib signaali väga kiiresti ja geograafiline asukoht töötab suurepäraselt Instagram. Navigeerimise osas katsetasin rakendust Neli ruutu, Waze See on Laiuskraad (Google Maps) ja töötab hästi.

Fotograafia ja film:

Pildistamiseks on kaamera suurepärane, ka AOKP kasutab kvaliteetsete fotode jaoks maksimaalset eraldusvõimet, rahuldavate intervallidega fotode vahel isegi super JPG-kvaliteediga. Sama mis ROM-is varu või AOSPja kohandatud ROM-il pole panoraamfotode rakendusel endiselt kvaliteeti ja sellel on samad teadaolevad vead!

Videokaamera töötab suurepäraselt ilma aeglusja saate paremaid pilte SD (480p), HD (720p) ja FullHD (1080p) kui paljud kompaktsed digitaalkaamerad.

Trumm:

Kui mulle muljet on AOKP suudab seadet intensiivselt kasutada umbes 15 tundi koos Sapir Mul on 22 tundi intensiivset kasutamist. Mõlemal juhul mängisin, kasutasin telefoni, surfasin internetis, kasutasin georeferiide jne.

Uuenda:

Selle ROMi tugevuseks on asjaolu, et see on sünkroonitud Goo.im, kui teil on Goo juhataja installitud, kui see ROM-i värskendus ilmub, see hoiatab teid. Seejärel saate selle oma abiga alla laadida ja seejärel seadme värskendamise abil installida. Kui otsustate installimise ise teha taastumine (mida soovitan) rakenduse alla laaditud failidest, pole seda vaja teha Kustuta andmed ja kõik muud protseduurid, kuna olete varasemast versioonist Sapir lihtsalt tee seda Vahemälu pühkige see pärineb Dalvik ja seejärel installige ROM.

Järgmine:

Lühidalt, CM10 Sapir on väga hea ROM, millega konkureerida AOKP maitsta koos kasutajaga Samsung Galaxy S2 GT-i9100, mõlemad on suurepärased, üks neist on paremini kohandatav (AOKP) ja säästlikum (CM10 Sapir), kuid mõlemad on igapäevaseks kasutamiseks väga head.

Allalaadimised |:

Selle ROMi ja muude installimiseks vajalike failide allalaadimiseks Sapir kĂĽlastage lehte Erezak peal Goo.im: https://goo.im/devs/erezak