SAPO TeK võistlus 20 aastat 20 auhinda: võida Mini Devolo Magic 1 komplekt

SAPO TeK võistlus 20 aastat 20 auhinda: võida Mini Devolo Magic 1 komplekt

SAPO TeK 20. aastapäeva tähistava konkursi teine ​​nädal on läbi saamas, kuid auhinnad ei näi lõppevat. Kuni 11. märtsini on võitmiseks võidu saanud 20 vidinat, mõned viktoriinid pakuvad auhindu, näiteks Nintendo Switch, HP Sprocket printer või Wiko View 3 Lite. Ja järgmistel nädalatel on veel uudiseid ja toredaid auhindu!

Koduse Interneti-ĂĽhenduse kvaliteet on kasutajate jaoks ĂĽha olulisem ja WiFi-ruuteri installimise lahendused pole alati piisavad. Seda silmas pidades on tänaseks auhinnaks Devolo Magic 1 Mini Starter Edition komplekt. Selle pakkumise võitmiseks peate vastama kolmele kĂĽsimusele, sealhulgas kĂĽsimusele toote, selles viktoriinis käsitletava auhinna kohta. SAPO TeK-i kohta on endiselt kĂĽsimusi ja peaksite võtma endale ka “koodikĂĽtti” rolli, otsides vihjeid, mis viivad teid artikliteni, kus on kodeeritud pilte, mida peaksite hobis kasutama.

Sellel viktoriinil osalemise tähtaeg lõpeb järgmisel teisipäeval, 25. veebruaril, kuid mõnes eelmises saate siiski osaleda. Iga päev on selle algatuse jaoks uued väljakutsed SAPO TeK 20 aastat 20 auhinnast. Pange tähele, et kõige püsivamatel võib olla üllatusi!

Liitu nĂĽĂĽd!

Kuidas ma saan võistlustel osaleda?

Nagu määruses selgitatud, koosneb võistlus “SAPO TeK 20 aastat 20 auhinda” igapäevastest mängudest, kusjuures finaalviktoriinis osalemise tähtaeg on 10. märtsil 2020 kell 23:59.

Väljakutse on lihtne: vastata kolmele kĂĽsimusele õigesti. Ole valmis SAPO TeKi ja selle auhindade ĂĽle “kĂĽsitlema”, viimane väljakutse on saidil uudiste hulka peidetud auhindade “jahtimine”. Sellele algatusele järgnesid sektori mitmed suuremad kaubamärgid.

Iga päev toimub viis päeva jooksul erinev viktoriin või mäng, kus iga auhind selgub alles samal päeval. Iga kasutaja saab osaleda nii palju kordi kui soovib, kuid võistluse jooksul võib ta võita ainult ühe auhinna (isegi kui ta võidab terve aasta jooksul mitu viktoriini / mängu). Pange tähele, et kuritahtlikuks peetavate tavade eest, mis üritavad õõnestada harrastuse reegleid ja vaimu, karistatakse.

Auhinnad on saadaval ainult tööpäevadel, et arvestada “20 aastat 20 auhinda”, kuid nädalavahetustel toimuvad tehnikaga seotud kĂĽsimused ja mängud.

Erinevate viktoriinide / mängude võitjaid loetakse maksimaalselt kümne tööpäeva jooksul pärast küsimustiku toimumist ja nendega võetakse e-posti teel ühendust auhinna kättesaamise juhistega. Kui nad ei vasta meilisõnumile viie tööpäeva jooksul, antakse auhind järgmisele reastatud mängijale ning viigiseisu korral võidab parima ja eelmise tulemusega kasutaja.

Edu!

Sel kuul tähistame SAPO TeK 20 aastat. Lisateavet leiate aadressilt https://tek.sapo.pt/tag/SAPOTEK20anos