SAPO TeK võistluse auhind 20 aastat 20: võida Huawei Matebook 13 – hobi-sĂĽlearvuti

Jätkame SAPO TEK-i aastapäeva tähistamist ja loome, et selle algatuse lõpuleviimiseks kulub viimaseid päevi, auhindu saabub jätkuvalt. SAPO TeK 11. veebruaril välja kuulutatud konkursile anti kokku 20 auhinda, mis andsid lugejatele võimaluse kvalifitseeruda mitmete suuremate tehnoloogiabrändidega koostöös pakutavate vidinate seeria võitmiseks.

Ülim Google Chromecast, nutitelefon TCL Plex ja kaks uRage mängude lisavarustust olid eelmisel nädalal mõned auhinnad, millest mõned on endiselt kaalul. Järgmistele päevadele on uudised ja auhinnad tagatud!

Kui otsite praktilist sülearvutit, mis aitab teil igapäevaseid ülesandeid täita, aga ka lõbu pärast, võib tänane kingitus olla hea lahendus. Selle pakkumise võitmiseks peate vastama kolmele küsimusele, millest üks on selles viktoriinis viidatud auhindade küsimus, Huawei Matebook 13. SAPO TeK kohta on endiselt küsimusi ja peate võtma ka koodi "jahimees" rolli, otsima juhised, mis suunavad teid artiklisse, kus on pilt koodiga, mida peate kasutama võistluse vastuses.

Sellel viktoriinil osalemise tähtaeg lõpeb reedel, 6. märtsil, kuid saate siiski vastata eelmise küsimustiku küsimustele. Iga päev on selle algatuse jaoks uued väljakutsed SAPO TeK 20 aastat 20 auhinda. Pange tähele, et kõige püsivamate jaoks võib olla üllatusi!

Osale j!

Kuidas saan võistlustel osaleda?

Nagu need määrused selgitavad, koosneb SAPO TeK 20-aastase 20 auhinnavõistlus igapäevastest matšidest, mille lõpptähtajaks finaalviktoriinil osalemine on näidatud 10. märtsil 2020 kell 11.59.

Väljakutse on lihtne: vastake kolmele küsimusele õigesti. Olge valmis SAPO TeK ja selle auhindade kohta küsima, viimane väljakutse on auhinna "jaht", mis on peidetud saidi uudiste hulgas. Sellele algatusele järgnesid mitu selle sektori suurt kaubamärki.

Iga päev korraldatakse viktoriinid või erinevad mängud, mis on aktiivsed viis päeva, kusjuures auhinnad selguvad ainult päeval. Iga kasutaja saab osaleda nii palju kui nad tahavad, kuid võistluste ajal saavad nad võita auhindu (isegi kui nad mängivad mitu viktoriini / mängu kogu aasta vältel). Pange aga tähele, et kuritahtlikuks peetavad tegevused, mis püüavad harrastuse reegleid ja entusiasmi painutada, saavad karistada.

Auhinnad on saadaval ainult tööpäeviti, et arvestada "20 aastat 20 auhinda", kuid nädalavahetustel toimub tehnoloogiaga seotud küsimusi ja mänge.

Erinevate viktoriinide / mängude võitjaid arvestatakse kuni kümme tööpäeva pärast küsimustiku toimumise päeva ja nendega võetakse e-posti teel ühendust juhenditega auhindade saamiseks. Kui nad ei vasta e-kirjadele viie tööpäeva jooksul, antakse auhinnad järgmisele klassifikatsioonile ning kui loosimine toimub, võidab parimate tulemustega kasutaja ja varem osalenud osaleja.

Ă•nne

Sel kuul tähistame SAPO TeKi 20 ​​aasta möödumist. Lisateave https://tek.sapo.pt/tag/SAPOTEK20anos