SAPO uuendab oma mainet, et tugevdada oma globaalset strateegiat

SAPO uuendab oma mainet, et tugevdada oma globaalset strateegiat

Strateegiat tutvustas PT Portugali uus tegevjuht Armando Almeida, kes tõstis esile SAPO olulisust ettevõttes. “Loome ökosĂĽsteemi ja tehnoloogiatehase, millel on globaalsed ideed, juurdepääs sisule ja strateegia, mis keskendub ka e-kaubandusele,” selgitas mitu nädalat ettevõttes olnud tegevjuht Oi kolinud Zeinal Bava asemele.

Sel aastal tähistab SAPO 19 eluaastat, millest Internetis on elu, ütleb Armando Almeida, väites, et uude faasi liikumine on mõeldud kaubamärgi vaieldamatu kohaloleku tugevdamiseks Portugalis, aga ka eneseületamiseks üle piiride. .

“PT tahab midagi muuta ja selleks peame aitama Portugali, ka digitaalmajanduses […] Peame otsima võimalusi väikeste investeeringutega strateegilistesse valdkondadesse ja innovatsiooni abil saame olla parimad “, lisas tegevjuht, kes garanteeris, et” SAPO on ĂĽks plokkidest, mida me Portugali mõjutamiseks kasutame “, lubades kiiresti tutvustada strateegiat, mida PT Portugal soovib dĂĽnaamiliseks ettevõtteks Portugali turul.

Osa uue kaubamärgi ja portaali muudatuste esitlusest langes CTO-le ja SAPO asutajale Celso Martinhole, kes pööras suuremat tähelepanu ideele, et SAPO on praegu peamine igasuguste sisu ĂĽhendamise projekt. “Meil õnnestus luua kontseptsioon, mis oli peaaegu ainulaadne kogu maailmas,” sõnas ta.

Suureneva ülemaailmse konkurentsi tingimustes on muutumisstrateegia üha mõttekam, süvendades portaali võimet koguda parimat sisu, aga ka arendada tehnoloogiat, mis on tõestatud mitmetes portaali projektides, aga ka MEO jaoks IPTV-s ja mobiilplatvormidel tehtud arendustes.

Koos uue kaubamärgiga värskendab portaal avalehel sisuesitlust ja käivitab uue elustiiliala, mis ühendab 40 partnerit, panustades ka suurema integreerimisega versioonidega mobiilseadmetesse reageeriv mis kohandub erinevate ekraanidega.

Samuti on igapäevases sageduses uus humoorikas sisu ja muudatused rakenduses, nimelt SAPO Jornais rakenduses, millel on iOS-ile uus versioon ja mis jõuab peagi ka Androidi nutitelefonidesse.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi