contador gratis Saltar al contenido

Sarv: meistriteos mängu kujul

Sarv: meistriteos mängu kujul

Eelmisel nädalal oli mul võimalus istuda ja vestelda privaatselt Nvidiaga, kes mitte ainult ei andnud teavet oma toodete kohta, vaid rääkis ka ühest nende uuemast nimest, nimelt Sarv, optimeeritud Tegra 3. Hiljuti pärast Horni mängima hakkamist avaldas mulle muljet ja otsustasin selle kohe osta, sest see oli üks parimaid mänge, mida ma kunagi mobiilseadmes mänginud olen. Kas soovite näha käed AndroidPIT-is?

Kui Igor rääkis mulle Horni kohta, mõtlesin kohe, et mäng õnnestub. Ma arvan, et Androidi jaoks pole ühtegi teist mängu, millel oleks parem argument, kui Hornil, kelle missiooniks on mõne piirkonna inimeste needuse eemaldamine. Erinevalt paljudest Androidi mängudest on sellel mängul väga tõelised heliefektid, täiendavad stseenid ja graafika – see teeb suu tõesti lahti.

Kas mäletate, mida Riptide tõi graafiliselt Androidi mängude osas? Noh, Horn tõstab riba RPG-mängude jaoks. Selle mängu graafika on nii hämmastav, et hetkeks mõtlesin, et mängin konsoolil või arvutis. Teine suur asi mängude puhul on heli. Android-mängudel on tavaliselt hea graafika või hea heli – Hornil on mõlemad.

Juhtnupud on Android-mängude kuum teema ja parimate kogemuste saamiseks – ideaalis mängupuldil mängimine – tahvelarvutis mängimiseks. Hornis ei vaja te palju juhtelemente, lihtsalt valige punkt ja koputage ekraani. Võitlust juhitakse kahe nupuga. Isiklikult eelistan selle mängu juhtelemente ja arvan, et arendajad teevad head tööd. Mõnikord ma lihtsalt loodan, et Horn liigub targemaks.

Mul oli selle mängu oma Prime Transformerisse installimisega natuke probleeme, kuid pärast taaskäivitamist toimis mäng väga hästi. Mängu ajal on üks või teine ​​peatus (Horn on siiski Tegra 3 seadmetele optimeeritud), kuid olen kindel, et need kinnitatakse tulevastes värskendustes.

Ainus halb asi Hornil on see, et ta ostis mängusiseseid oste. Kuid hei, võite raha kulutamata saada palju lahedaid asju. Signaali maht on 1,8 GB, seega veenduge, et teil oleks selle installimiseks piisavalt ruumi. See mäng maksab 6.39 (R $ 16.3), kuid kulutades palju raha, võin garanteerida.

See on meie väike käed-video, mis pärineb Hornilt, mis töötab minu peaminister Transformeril (video on inglise keeles, kuid näete hõlpsalt, kuidas mäng areneb):

. (tagsToTranslate) Sarv (t) Fosforimäng (t) Gameloft (t) Android-mäng (t) nvidia (t) 3. versioon