Satechi uus USB-C lisaseade sisaldab adapterit kõrvaklappide jaoks

Aeg-ajalt, Satechi toob turule väga kasulikke (ja kvaliteetseid) uudiseid erinevate Apple’i toodete, näiteks Maci ja iGadgets. Seekord põhinevad kahe lisaseadme reklaamid protokollil USB-C – see tähendab ĂĽks, mis võib MacBooki omanikele huvi pakkuda [Pro, Air] või uus iPad Pro.

Satechi USB-C adapter kõrvaklappidele

Esimene uudsus meeldib eriti Apple’i kõige kallima tahvelarvuti omanikele: see on C-tĂĽĂĽpi pesa kõrvaklappide adapter, mis (nagu nimigi ĂĽtleb) annab 2018. aasta iPad Pro-le kauaoodatud kõrvaklappide väljundi.

Sellel lisavarustusel on helehall alumiiniumviimistlus, mis sobib iPad Pro-ga, millel on 3,5 mm väljund ja USB-C port, et saaksite tahvelarvutit muusika kuulamise ajal laadida. Ta läheb 25 dollarit Ameerika Amazonases.

Teine lisaseade saab omakorda rohkem huvi MacBooki omanikelt. SEE 100 W USB-C laadimiskaabel see on suure jõudlusega kaabel, mis suudab edastada kuni 100 W energiat (kõrgem kui näiteks 15-tollise MacBook Pro poolt toetatud maksimum) ja andmeid väga suurel kiirusel – täpsemalt kuni 480Mb / s.

Satechi 100W USB-C kaabel

Käepide on erakordse tugevuse jaoks vooderdatud nailonpunutisega ja kaasas on sisseehitatud takjakinnitus, nii et saate lisatarvikud kokku rullida ja neid hõlpsasti igas seljakotis või sahtlis hoida. Ta läheb 20 dollarit Ameerika Amazonases.

Kas sulle meeldib see?

Apple World Today kaudu