SayCheese ehk kahe mobiiltelefoni paigutamine fotode esitamiseks

SayCheese ehk kahe mobiiltelefoni paigutamine fotode esitamiseks

Alustuseks võimaldab SayCheese teist nutitelefoni kaamerat kaugjuhtida. Ja millistes olukordades võib see olla vara? Rakenduse loojad soovitavad kõigepealt teha grupiselfi.

Kujutage vaid ette, et igal hetkel pole fotode tegemiseks “lisarĂĽhma”. Alati on võimalus “ohverdada” – või mõnele oma sõbrale või perele – ja “pilt” on puudulik.

See on ka asjaolu, et saate kasutada taimerit ja võtet ajastada, kuid peate hiljem alati kinnitama, kuidas foto välja näeb ja jah, on olemas traditsiooniline selfie hĂĽpotees, kuid kes seda teeb, on alati väga lähedal, mõnikord liiga palju, see on siis, kui see ei tule välja “välja lõigatud” “.

Sel ja ĂĽhel või teisel põhjusel esitleb SayCheese end hea ressursina, kui juhitakse kahte mobiiltelefoni, millest ĂĽks on juhtimiseks, mis on käes või väga lähedal, ja teine ​​toimib kaugkaamerana, mis on paigutatud kaugusele. teatud. ja kajastab jäädvustatud pilti. Lihtsalt kinnitage “raam” ja salvestage või alustage video salvestamist.

Lisaks pildistamisele on veel üks loojate soovitus rakendus, mida kasutatakse teise mahajäetud majaga nutitelefoni turvakaameraks muutmiseks.

See on hoiatus, et SayCheese on alles väljatöötamisel, mistõttu võib see muutuda ebastabiilseks. Lisaks on see tasuta kasutamiseks koos reklaamide ja rakendusesiseste ostudega ning saadaval Android-seadmetele Play poest.