Science4You siseneb aktsiaturule väärtusega 34 miljonit eurot

Euronext Growth aktsepteerib Portugali ettevõtet Science4You pärast väärtpaberiturgude komisjoni märkimispakkumise prospekti heakskiitmist. Märkimisperiood algab täna, kolmapäeval ja kestab 14. detsembrini, hinnaks määratakse 2,45 eurot aktsia kohta, teaduslike mänguasjaettevõtete hinnaks on 34 miljonit eurot.

Dinheiro Vivo sõnul on sellel pakkumisel kaks komponenti: avalik pakkumine uute aktsiate märkimiseks, kapitali kaasamiseks, maksimaalselt 3 367 346 väärtpaberiga, mis moodustavad 24,26% ettevõtte kapitalist, hinnanguliselt 6,75 miljoni euro suuruse sissemaksena; ning emiteeritud aktsiate (2 755 102 võlakirja) müügi avalik pakkumine, mis vastab 19,85% -le Science4You kapitalist ja mille väärtus on 8,25 miljonit eurot. Aktsionäride hulka kuuluvad riskikapitalifond Portugal Ventures ja Millennium Fundo de Capitalização.

Vahetustoimingute tulemused tehakse teatavaks 17. detsembril Euronext’i korraldataval erisessioonil. Euronext Growthi aktsiakaubanduse aktsepteerimine toimub 21. detsembril, ĂĽtles DV. Science4You tegevjuht Miguel Pina Martins ĂĽtles, et kapitali suurendamise eesmärk on koguda vahendeid ettevõtte strateegilise äri rahastamiseks, mille eesmärk on rahvusvahelistumine ja ärimudel, mis keskendub e-kaubandusele.