contador gratis Saltar al contenido

Scooter Uber: saate teada, kuidas uued teenused töötavad Tootlikkus

Uber toob So Paulos turule elektrilised tõukerattad | Tootlikkus

LUGEGE: Uber käivitab Funo rakenduses draiverite toetamiseks

Kasutaja peamiste kahtluste selgitamiseks selle uue asja kohta on TechTudo koostage nimekiri nelja küsimuse ja vastusega Uberi elektriliste tõukerataste rentimise kohta. Järgmisena vaadake, kuidas see teenus töötab, mõistke tasusid ja uurige, millised linnad peavad motoriseeritud motorollerid vastu võtma.

Uber-tõukerattad: saate teada, kuidas uued teenused töötavad Foto: Divulgao / UberUber-tõukerattad: saate teada, kuidas uued teenused töötavad Foto: Divulgao / Uber

Uber-tõukerattad: saate teada, kuidas uued teenused töötavad Foto: Divulgao / Uber

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Uberi sõnul oli Brasiilias elektrilise tõukeratta debüüt järjekordne samm "pühendumuses ühendada ühes rakenduses mitu erinevat transpordiliiki, pakkudes elanikkonnale üha rohkem valikuvõimalusi". Pidage meeles, et septembris avas ettevõte Soberis Uber Transi ja asus reaalajas teavet ühistranspordi kohta näitama.

"Selle uue teenusega tahame jätkuvalt aidata inimestel liikuda, ilma et peaksite lootma isiklikele autodele, aidates kaasa linna ummikute ja saastatuse vähendamisele," ütles Brasiilia Uberi New Modalities direktor Ruddy Wang.

Tõukerattad saabuvad Santose linna tänavatele oma Uberi kaubamärgiga. Erinevalt teadaandest ei toonud ettevõte Brasiilias kaubamärki Jump, käivitamine elektrilised jalgrattad ja motorollerid, mis on ostetud transpordirakenduste kaudu ja mis juba tegutsevad Ameerika Ühendriikide mitmes linnas. Kuid ettevõte on säilitanud Põhja-Ameerika sõidukite visuaalse identiteedi: Uberi logo kantakse punasele taustale, mis on ka Jump värviga.

Uberi kasutajad saavad elektrilise tõukeratta rentida otse transpordirakenduses, ilma et oleks vaja selle jaoks oma mobiiltelefonilt muud programmi alla laadida. Kui rakendus Uber on avatud ja töötab uusim versioon, koputage rolleriikooni kaardi allosas. Seejärel, kui leiate maanteelt saadaoleva sõiduki, skannige või sisestage selle avamiseks kood.

Reisi lõpus parkige roller kohta, mis ei blokeeri sõiduteed ega jalakäijaid Foto: Divulgao / UberReisi lõpus parkige roller kohta, mis ei blokeeri sõiduteed ega jalakäijaid Foto: Divulgao / Uber

Reisi lõpus parkige roller kohta, mis ei blokeeri sõiduteed ega jalakäijaid Foto: Divulgao / Uber

Võimalik on tellida ka roller. Sel juhul on kasutajal kuni 15 minutit aega seal kõndida ja seda avada. Kuidas Uber süsteemiga liitus ilma dokita, kus pole vaja sõidukit reisi lõpus jaama viia, parkige tõukeratas lihtsalt teeninduspiirkonna sisemusse kohta, blokeerimata tee autodele ega jalakäijatele.

Uber võtab rolleri avamise eest 1,50 R $ ja lisab iga kasutusminuti eest kuni 0,75 R $. Näiteks viie minuti jooksul peavad kasutajad maksma 5,25 R $.

Seda teenust saab kasutada ainult Santose linnas, So Paulo rannikul. Praegu ei ole teistesse linnadesse laienemise kalkulatsioone tehtud, kuid ettevõte tegeleb võimalusega pakkuda seda So Paulo linnas. Küsitles TechTudo, Ütles Uber, et ta on esitanud kogu teenuse pakkumiseks vajaliku dokumentatsiooni ka pealinnas So Paulos, nagu allpool öeldud.

"Uberi meeskond analüüsis sel aastal mitut turgu, et mõista, kuidas samasse rakendusse integreeritud elektriliste tõukerataste ühiskasutussüsteem saab kaasa aidata kohalikule liikuvusele. Pärast selliste tegurite kaalumist nagu elanikkond ja jalgratta infrastruktuur otsustasime hakata tegutsema So Paulo ja Santose poolt. Santose linn võttis uuendusmeelsuse ja autode alternatiivse liikuvuse uute vormide suhtes avatuse, aktsepteerides täna Brasiilias esimest Uberi tõukeratast.

So Paulos on Uber teinud tegevuse alustamiseks suure investeeringu, pärast seda, kui on kogutud kõik linna määrustega nõutavad dokumendid ja septembris taotletud raekoja akrediteerimist. Sellest ajast alates oleme valmis alustama tegevust pealinnas, oodates lihtsalt vastust akrediteerimise taotlusele, mida pole veel hinnatud."

So Paulo raekoja linnatranspordi sekretariaat vastas sellele TechTudo koos järgmiste märkustega.

"So Paulo linnavalitsus selgitas Virio kasutamise linnakomitee (CMUV) kaudu, et operaator Jump do Brasil Tecnologia Ltda. taotleda ühise tõukeratta kasutamiseks akrediteerimist perioodil, mil dekreedi 58.907 / 19, mis käsitleb turustussüsteemi lõplikke reegleid, reguleerimine on pooleli. Sel perioodil lubati tegutseda ainult operaatoritel, kes olid akrediteeritud eelmises etapis (ajutised eeskirjad). Operaator pöördus Justia poole akrediteerimise saamiseks, kuid tema taotlus lükati tagasi. Motorollerite levitamise määrused viidi lõpule 2019. aasta oktoobri lõpuks ja City analüüsis operaatori dokumentatsiooni."

Samal ajal saavad Santosest väljas olevad inimesed minna üle teistele brändidele, mis rendivad koos motorollereid, näiteks Grin ja Yellow. Rohelise tõukeratta omanik Grin võtab sõiduki avamiseks tasu 3 dollarit ja minutis 0,50 dollarit – hind, mis võib meelitada neid, kes kauem sõidavad. Ettevõte tegutseb So Paulo, Rio de Janeiro, Florianpolise, Porto Alegre ja Santose linnades.

Grin: ettevõte pakub ühist tõukeratta teenust Foto: Divulgao / GrinGrin: ettevõte pakub ühist tõukeratta teenust Foto: Divulgao / Grin

Grin: ettevõte pakub ühist tõukeratta teenust Foto: Divulgao / Grin

Kollane omakorda hõlmab erinevaid linnu: Belo Horizonte, Braslia, Curitiba, Florianpolis, Porto Alegre, Recife, Rio de Janeiro, So Jos dos Campos, So Paulo ja Vitria. Rendihinnad sõltuvad asukohast. Cariocas maksis kollase tõukeratta avamise eest 2,25 dollarit R $ 0,75 R / min. Vitrias avage R50 2,50; Braslias 3,50 R $, lisatasu mõlemas linnas 0,50 R $ minutis. Mujal võtab Yellow kasutustasu 3 R $ pluss R $ 0,50 kasutusminuti eest.

Kollaseid elektrilisi tõukerattaid on saadaval Brasiilia kümnes linnas Foto: Divulgao / YellowKollaseid elektrilisi tõukerattaid on saadaval Brasiilia kümnes linnas Foto: Divulgao / Yellow

Kollaseid elektrilisi tõukerattaid on saadaval Brasiilia kümnes linnas Foto: Divulgao / Yellow

uberAIR: tutvuge Brasiilias katsetatavate Uberi lendavate autodega

uberAIR: tutvuge Brasiilias katsetatavate Uberi lendavate autodega