Seagate kuulutab välja uued kuni 2TB suurused BarraCuda SSD-d

Mõne aja pärast SSD-de tootmine ettevõtetele Seagate tagasi personaalarvutite turule rea kaupa BarCuda. Uuel 2,5-tollisel SSD-l on neli salvestusvõimalust: 250 GB, 500 GB, 1 TB ja 2 TB.

Seagate BarraCuda SSD

Seagate lubab kiiret käivitamist ja suuremat mitmekülgsust töötamisel, mängimisel, filmide ja muusika salvestamisel jne. Lisaks suudab BarraCuda SSD saavutada maksimaalse järjestikuse lugemiskiiruse kuni 540MB / s (megabaiti sekundis) ja kirjutamiseks kuni 520MB / s.

Selle SSD teine ​​omadus on SATA 6Gb / s liides, mis on optimeeritud, et tagada jõudlus ja ühilduvus mis tahes arvuti või sülearvutiga. MacBooks Pro 2015 või varasemate kasutajate jaoks on Seagate SSD hea valik lisavõimsuse lisamiseks, kui teil on probleeme arvuti jõudlusega.

Lisaks on BarraCuda IOPS-liin andmete lugemiseks 90 tuhat toimingut sekundis ja MPTBF on 1,8 miljonit tundi – mida suurem on tundide arv ĂĽhe lehe ja teise vahel, seda parem.

BarraCuda liini SSC on juba Amazonil loetletud ja iga versiooni hinnad dollarites on järgmised:

  • 250 GB: 80 dollarit;
  • 500 GB: 110 dollarit;
  • 1 TB: 225 dollarit;
  • 2TB: 450 dollarit.

Kumbki ĂĽlaltoodud väärtusest ei hõlma loomulikult Brasiiliasse saatmist ega võimalikke tollimakse. Praegu on SSD käivitamistoode Peaminister, ja seda saab osta ainult Amazon Prime’i liikmetele. Eeldatavasti on kuu lõpus mĂĽĂĽk avatud kõigile kasutajatele.

Kuni hind on hea, mis?

AnandTechi kaudu