Seal jah: uus Retina 4K 21.5 ekraaniga iMac sisaldab vahetatavat RAM-i ja moodulprotsessorit, kinnitab iFixit

Seal jah: uus Retina 4K 21.5 ekraaniga iMac sisaldab vahetatavat RAM-i ja moodulprotsessorit, kinnitab iFixit

Apple’i järeltegevus koos riistvara turule toomisega tähendab aega edasiseks demonteerimiseks iFixit! See on esimene nutma seekord tehtud uutes 21,5 ″ võrkkesta 4K iMac.

Õnneks alustasime paremal jalal. Näib, et Apple on kuulnud mõnda palvet ja kasutanud uues 21,5-tollises iMacis mõnda standardkomponenti, ehkki ükski neist pole kasutajatele hõlpsasti kättesaadav.

Ainult ekraani tĂĽhjendamine ja siseruumidele juurdepääs on juba kindel kättetoimetamine ning seejärel tuleb demonteerimise osas jätkata, sõltuvalt sellest, mida soovite muuta. Kuid selle mudeli kaks suurepärast uut omadust – mis kannavad endiselt A1418 koodi, nagu ka eelmine – on see RAM on traditsiooniline SO-DIMM kahega piludja Protsessor (nende avatud mudelis Intel Core i5 “Kaby järv” 3,5 GHz) on modulaarne.

Nii et jah, kõik, kes soovivad seda iMaci RAM-i tulevikus uuendada ja isegi oma protsessorit vahetada. Kuid kui soovite seda teha, peate selle käigus olema väga ettevaatlik või laskma mõnel tehnilisel spetsialistil kurkide eest hoolitseda.

Vähe sellest, iFixit hindas seda 3/10 selle iMaci “parandustes” – komponentide juurde pääsemise raskuste tõttu on see endiselt pisut madal, kuid palju parem kui eelmise mudeli saavutatud 1/10. Tegelikult on Apple aastate jooksul kasutanud 21,5-tollise iMac-i loogikaplaadile joodetud mälu … head edu.

Kuni 64 GB RAM-i sisenemismudelis 27.

IMac RAM OWC-l

IFixit ei ole avanud uut Retina 5K 27 ″ ekraaniga iMaci, kuid muu maailma arvutus on kinnitanud, et ka selle sisenemismudel toetab Operatiivmälu kuni 64 GB – Kuigi Apple lubab seda konfigureerida ainult kuni 32 GB.

Uudsus pole mitte ainult hea, vaid ka nende täienduste tegemine “väljastpoolt” on selgelt palju taskukohasem. Apple võtab selle iMaci RAM-i uuendamiseks 8 GB-lt 32 GB-le 600 dollarit; OWC-s maksab 64 GB suurune komplekt 580 dollarit – 4 kammi igaĂĽks 16 GB.

ZDNeti kaudu, Apple World Today