Seda arvavad kasutajad Androidi jaoks mõeldud Facebookist!

Facebook Androidile: meeldige või jätke see! 2015. aastal renoveeriti, sõnastati ümber Facebooki rakendus, mis pole kasutajate arvates kaugeltki rahuldav. Allpool näete AndroidPIT-i lugejate kommentaare selle rakenduse kohta ja kui ühega neist samastute, pole see juhus!

Varem pidage meeles, et Facebook oli ĂĽks esimesi teenuseid, mis kasutas Chrome’i teavitussĂĽsteemi. Lõpuks muudab see Androidi suhtlusvõrgustiku rakendused praktiliselt ĂĽleliigseks, sest lõpuks saate platvormi mobiiliversiooniga märguandeid vastu võtta.

facebook lite 2

Facebooki rakenduse alternatiiviks on Facebook Lite väiksema riistvara ja halva ühenduse jaoks. / © ANDROIDPIT

Siiski on selge, et paljud kasutajad kasutavad seda rakendust, kuna see koondab funktsioonid ja ressursid kiireks juurdepääsuks ning on optimeeritud nutitelefonides kasutamiseks. Ettevõtte enda tootejuht sunnib töötajaid kasutama rakendusi seadmetes, kus töötab Android OS, et näha, kas tarkvarakogemus paraneb. Seetõttu on endiselt lootust tulevikule, kus sotsiaalvõrgustike liikmetel on paremad rakendused.

Mida arvavad aga inimesed, kes tegelikult kasutavad Androidi telefonides Facebooki rakendust?

Liiga raske ja liiga palju riputatud

Üks suurimaid kaebusi Facebooki rakenduse kohta on see, et see võtab seadmes palju mälu, palju akut ja lukustab lõpuks kogu süsteemi.

Karen dy Lucca: “Ma kasutan Facebook Lite’i, sest see on normaalne, väga raske ja kukub liiga palju kokku.”

Facebook LiteInstallige Google Playsse

Augusto Mumbach: „Facebooki rakendus hakkab Androidis„ punnitama “. See hõivab kiiresti 200 mega ja kasvab, kui seda kasutate. Sõnumite lugemiseks peate installima Messengeri, mis võtab palju mälu. Teil on endiselt kohustus vabastada juurdepääs kõigele oma telefonis, et saaksite rakendust kasutada. Väga invasiivne ja naeruväärne. “

Thiago19: “Desinstallisin Facebooki rakenduse, kuna see kĂĽsis palju lube ja kahe päevaga võttis see 1 GB.”

Felipe Teixeira: “Hea, kuid raske ja ilma materjali kujunduseta.”

Glauber Duques: “Noh, suurepärane kõikides aspektides kasutatavuse ja funktsionaalsuse osas, kuid see võtab palju rammi, ma pole kunagi näinud rakendust, mis tarbiks rohkem ram kui see.”

See on halb, aga saan hakkama

Kuigi rakendus on raske ja kulutab palju energiat, pakuvad kasutajad, kes tarkvara kasutamisest loobuvad, mõned näpunäited teenuseprobleemide lahendamiseks kolmandate osapoolte rakenduste abil. Kuid kõik alternatiivid ei saa hõlmata kõiki funktsioone.

Douglas Charles Cunha: „Facebooki teenus pole olnud minu Moto X-is kĂĽmne parema akutarbija seas. Olen juurdunud, installinud rakendused “App Ops” ja “Greenify”. Esimesega lõikasin rakendusel tiivad, teisega tohtisin saada ainult teateid. Teiseks ei teadnud ta isegi, mis see on. “

RohestamaInstallige Google Playsse

Ops-i rakendusInstallige Google Playsse

Ricardo Ragazzini: “Donate Grenify, Xposed Framework ja Droidwall Firewall versioonid saadavad kallistusi;) Facebook töötab sama selgelt ja kergelt kui kohalik rakendus.”

Marcelo Pinheiro: “Ma kasutan UC brauserit, see on parim alternatiiv Facebooki rakendusele.”

UC brauser – uudised ja videodInstallige Google Playsse

Alex Rodrigues: “Neile, kes haldavad rĂĽhmi, ei tööta brauseri või Facebook Lite’i kasutamine.”

Läheb paremaks, sest läheb hullemaks

Teenuse töölauaversioon pakub mitmeid funktsioone, mobiiliversioon on suutnud nende funktsioonide kasutamist optimeerida ja aja jooksul on rakendus kohandatud. See investeering võimaldab mõnel kasutajal näha oma igapäevase rakenduse kasvu.

MaurĂ­cio Rodrigues: “Minu jaoks töötab rakendus tõesti hästi, Facebook on palju raskem, nĂĽĂĽd on see isegi ĂĽsna voolav, ainus probleem on aku tarbimine.”

Thales Candido: “Tal on halvem olukord, kuid ta pole enam meister akude ja mälu tarbimise osas, kui nad värvivad.”

Ressursid puuduvad või ei tööta

Meie lugeja Filipe Rgz loetleb rida rakendusega seotud probleeme, mida korrati teistes kommentaarides eri aegadel. Allpool näete, millised funktsioonid teenust ohustavad, kas pakuvad vigu või kuna need pole Filipe arvates:

“Otse avalehel pole teil võimalust segada” Viimased postitused ja populaarsemad uudised. “

“Fotode postitamiseks on kaustade järgi otsimine võimatu, kogu teie galerii meedium kuvatakse järjestikku, kui soovite näiteks meemi leida, peate jahtima nii paljude piltide keskel, kui mitte kõige uuemat.”

“Facebooki kalendrit ei saa Google’i kalendriga sĂĽnkroonida.

Italo G. mainis funktsiooni, mida kuulen sageli oma sõpradelt, kes kasutavad Facebooki rakendust:

“Puudub võimalus sĂĽndmusteatise kustutamiseks (toimingu saab teha ainult arvuti).”

Lõpuks tasub mainida, et mul pole Facebooki kontot, nii et ma ei kasuta seda rakendust. Selle artikli väljatöötamiseks kasutasin selle artikli kasutajate kommentaare saidil ja sellel teemal AndroidPIT foorumis.

Ja sina, mis sulle Androidi Facebooki rakenduses kõige rohkem meeldib ja vihkab? Andke meile sellest teada allpool toodud kommentaarides.