See funktsioon kaitseb teie Androidi veelgi. Vaadake, kuidas seda kasutada

Google on näinud palju vaeva, et muuta Android veelgi turvalisemaks platvormiks. Hea näide selle kohta on Google Play Protecti funktsioon, mis kuulutati välja viimasel Google I / O-l kui funktsioon, mis tugevdab Android 8.0 turvalisust. Juhtub, et see funktsioon jõudis süsteemi teise versioonini. Selles artiklis õpetan teile, kuidas seda kasutada, ja saan ka veidi aru, kuidas see töötab.

Google Play Protect on omamoodi viirusetõrje, mis pärineb Androidilt, ja selle peamine eesmärk on teie seadmesse installitud Play poe rakenduste skannimine. See rakendusekäitumise kontrollimise töö toimub taustal igapäevaselt ja automaatselt. Ainus, mida peate tegema, on hoida see funktsioon turvaseadetes lubatud.

Enne turvapaneeli avamist ja nutitelefonist Google Play Protecti otsimist pidage meeles, et peate Google Play teenuseid ajakohasena hoidma. Teenus on teenus – või siseringi kasutajate API -, mis haldab seadme autentimisprotsessi Play poes saadaolevate teenustega. Põhimõtteliselt on see Google’i viis leida sĂĽsteemi väiksemaid funktsioone, ilma et kasutajad peaksid seadmetootjate suuri värskendusi ootama.

Loomulikult on Play-teenuste kasutamisel meie nutitelefonides ka muid eeliseid. Kuid nüüd peate seda värskendama, et lubada Google Play Protect:

Google Play teenusedInstallige Google Playsse

Google Play Protecti kasutamine

Nagu ma varem ĂĽtlesin, skannib Google Play Protect kõiki Play poes olevaid rakendusi, sealhulgas ka meie seadmesse installitud rakendusi. Google’i sõnul analĂĽĂĽsib see funktsioon kogu maailmas 50 miljardi rakenduse ja mängu käitumist päevas. Viiruste, pahavara või kahtlase käitumise avastamisel teavitatakse sellest viivitamatult kasutajaid.

Selle aktiveerimiseks minge: Süsteemi seaded> Google> Turvalisus. Pidage meeles, et see funktsioon ei pruugi teie nutitelefonis praegu saadaval olla, kuna Google vabastab Google Play Protecti järk-järgult. Kui see pole saadaval, soovitan teil hoida Play teenused sisse lülitatud ja oodata veel veidi.

google play kaitse

Google Play Protect / © NextPit funktsioon

Play poe uusim versioon annab signaali allalaadimise jaotises ja iga rakenduse kohta, kui Google Play Protect on selle kinnitanud. Lisaks rakenduste kontrollimisele jälgib Protect ka pahatahtlikke linke, millele pääseb juurde Google Chrome’ist, sealhulgas allalaaditud APK-sid.

Peame meeles pidama, et Protect võib minna mitu kuud ilma hoiatuseta, sest mõned probleemid, millega Play poe rakenduses kokku puutusime, lahendati enne selle installimist nutitelefoni. Peale selle on Androidi poel oma kaitsesüsteem, mis välistab võimaliku nuhkvara. Seetõttu võib Play Protectist olla palju kasu neile, kes laadivad sisu alla poest või klikivad kahtlastel omareklaamidel.

Kas leidsite oma Androidist Play Protecti? Mida arvate kandideerimisettepanekust?