See kaart näitab, millistes linnades on WiFi4EU-ga tasuta internet

Selle algatuse eesmärk on, et linn pakuks avalikes kohtades, näiteks raamatukogudes, parkides ja linnaväljakutel, Interneti-ühenduse saamiseks tasuta võrgu, millel on ainulaadne juurdepääs ja mida saab kasutada mis tahes WiFi4EU ühenduses. 2016. aastal välja kuulutatud ettepanek kiideti heaks 2017. aastal Euroopa Parlamendis toimunud hääletusel ning pärast mitmeid seiklusi on olnud kaks kandideerimise faasi, milles osales üle 23 tuhande linna.

Järgmine on oktoobris ja valitud kandidaatidel on juurdepääs võrgu paigaldamiseks ja hooldamiseks 15 tuhandele eurole kõigi kõnede jaoks rakendatud “kes ees, see mees” sĂĽsteemis.

WiFi4EU võrk võimaldab Euroopa kodanikel ja külastajatel pääseda juurde tasuta ja turvalisele võrgule, mille minimaalne allalaadimiskiirus on 30 Mbps. Projektiga juba edasi liikuva linnakaardi leiate WiFi4EU-le pühendatud veebisaidilt.

WIFI4EU – linnakaart

Andmed koostatakse kahest esimesest kõnest

krediit: Ăśhenduse peadirektoraat

“Data-title =” WIFI4EU – linnakaart – see kaart näitab, millistes linnades on WiFi4EU-ga tasuta internet – SAPO Tek “> WIFI4EU - linnakaart Andmed koostatakse kahest esimesest kõnest krediit: Ăśhenduse peadirektoraat